1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Adhesive Sheet

Дискусија во 'Канта' започната од Nalayan, 18 август 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Nalayan

  Nalayan Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 август 2015
  Пораки:
  257
  Допаѓања:
  245
  Пол:
  Машки
  Здраво дечки.

  Бидејќи не знаев каде да го поставам прашањето, решив да отворам нова тема. Сакам да прашам, дали и каде во Скопје се купува проѕирна самолеплива хартија? Која би можела да служи за принт на тетоважи на пример?

  Доколку е темата веќе постоечка, слободно може клуч.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.