1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

aj ај ве молам помогнете ми

Дискусија во 'Канта' започната од hrizantema007, 5 декември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. hrizantema007

  hrizantema007 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 октомври 2011
  Пораки:
  177
  Допаѓања:
  42
  како изгледа тоа пто девојката ќе го сврши..дали како спермата кај машкото...?ве молам хитно ми е ,а не сум искусна
   
 2. slavica999

  slavica999 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2009
  Пораки:
  4.327
  Допаѓања:
  5.331
  Ај ај нема помош види сликовито на порниќи
   
  На hunny-bunny му/ѝ се допаѓа ова.
 3. hrizantema007

  hrizantema007 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 октомври 2011
  Пораки:
  177
  Допаѓања:
  42
  душиче,ја ако сакав да видам на порнич ќче видев.али побарав помош од вас.која не сака да ми помогне не мора да коментира..тоа на порничите се е за снимање.мене ми треба од искуство..
   
 4. BlackSwan5

  BlackSwan5 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2011
  Пораки:
  2.765
  Допаѓања:
  3.558
  Ау опасен проблем имаш.

  Кога ќе престанете да отварате безвезални групи јас се чудам.
   
 5. najubava2010

  najubava2010 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  1.619
  Допаѓања:
  4.653
  Хризантемче цвеќе убаво, па колку и да си неискусна на 25 години срамота е да незнаеш како изгледа "тоа жена кога свршува".
  И плус барем денес кога имаш интернет и толку информации на дланка од кои те делат само неколку клика, не мислиш ли дека отварањето на ваква тема е потполно непотребно?
   
 6. calliope

  calliope Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јули 2011
  Пораки:
  1.368
  Допаѓања:
  15.988
  Пол:
  Женски
  Аеее...на 25 години вакви прашања.
  Со Могли ли во заедница израснавте бе?

  Како изгледало...кај сите е различно, кај некои може да е густо како бело прање, кај некои како водичка, кај некои пак и речиси да нема.
   
 7. Saya

  Saya Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2011
  Пораки:
  1.190
  Допаѓања:
  5.551
  Како виножито.

  25 години, и сериозно ова?
   
  На reddevill му/ѝ се допаѓа ова.
 8. danichap

  danichap Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  26 јуни 2011
  Пораки:
  15.897
  Допаѓања:
  277.689
  GOOGLE Knows Everything ;)
   
 9. drugarka

  drugarka Популарен член

  Се зачлени на:
  9 октомври 2011
  Пораки:
  1.417
  Допаѓања:
  4.977
  Многу Хитен проблем, навистина.
  :rofl:
   
 10. Spell

  Spell Популарен член

  Се зачлени на:
  31 мај 2011
  Пораки:
  550
  Допаѓања:
  400
  Пол:
  Женски
  Ама нее таа сака да знае како е кога девојката свршува за машкото знае како е имала искуство :lol:
   
 11. danichap

  danichap Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  26 јуни 2011
  Пораки:
  15.897
  Допаѓања:
  277.689
  НајЧесто искуствата заемно и истовремено се стекнуваат :lol:

  Али да, може тоа не било така во нејзиниот слуЧај или не обрнала внимание поради презафатеност....
   
  На Spell му/ѝ се допаѓа ова.
 12. J.Ivanoska

  J.Ivanoska Популарен член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2011
  Пораки:
  475
  Допаѓања:
  1.688
  Пол:
  Женски
 13. reddevill

  reddevill Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 септември 2011
  Пораки:
  90
  Допаѓања:
  21
  брејјј д о кај отидовме бе :D :D :D :D
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.