babylove овошни кашички

aj malku soveti i kaj mene :3

Дискусија во 'Канта' започната од samodabiznao, 30 јули 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. samodabiznao

  samodabiznao Нов член

  Се зачлени на:
  30 јули 2014
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Mojot problem e prvata sredba.Imam 14 godini,nemam se muvano nitu dadeno baknez vo usta nikomu a vecerva kje bide nasata prva sredba.Si imame pisuvano mnogu vreme na fejs a go imam videno malku i u zivo.Deteto e srcka.No neznam naravno poradi toa sto mi se svigja sam mnogu vozbudena ipak kje bide nasata prva sredba,a mozebi i posledna :D zatoa sega od vas baram mnogu soveti za kako nasata prva sredba da ja pomineme ubavo,kako da se odnesuvam i se ostalo.Veruvam deka dobri soveti kje mi dadete :* :hai: :rock:
   
 2. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  4.654
  Допаѓања:
  5.358
  Насловот :tmi: :o

  Имаш теми бре девојче,те мрзи да читаш или?
   
 3. Baby-bubu

  Baby-bubu Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јануари 2014
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  13.282
  Пол:
  Женски
  Само-да-би-знао имаш ваква тема. Пиши си таму! ]:)
   
  На kolovoz му/ѝ се допаѓа ова.
 4. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  5.832
  Допаѓања:
  28.155
  Пол:
  Женски
  Оваа членка сигурно не трола. |(

  А можеби е истата која што лажеше дека дечко и ја силувал. :!: :^)
  Само под друго корисничко име.

  Незнаеш више на кого да веруваш. :puke:

  Темава е само за во канта. ;)
   
 5. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  18.268
  Допаѓања:
  119.603
  Пол:
  Женски
  Не си прајте филмови, не сте во кино.
   
 6. Daleron

  Daleron Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јули 2014
  Пораки:
  2.996
  Допаѓања:
  16.393
  Пол:
  Женски
  Досадно им е по дома па не тролаат секој ден со нов профил и глупава тема, иако онаа за силувањето беше страшна, кој болен ум измисли таква приказна.

  КАНТАА
   
 7. GirlRose

  GirlRose Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2014
  Пораки:
  2.902
  Допаѓања:
  15.284
  Насловот.Најоргинален мора да се признае :^)
   
 8. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  18.268
  Допаѓања:
  119.603
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
   
  На puzzle му/ѝ се допаѓа ова.
 9. imelda

  imelda Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  1.622
  Допаѓања:
  10.323
  :3
  Тоа ти е половин пеперутка? :^)

  Добро деца, не собирате инсекти за инсектариум и тревки за хербариум додека ви е распустот? Или за се тоа на фејсбук има ап :?:
   
  На okcenzi му/ѝ се допаѓа ова.
 10. okcenzi

  okcenzi Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2012
  Пораки:
  3.522
  Допаѓања:
  9.517
  хахахахахаххаххахах
  ова е сигурно торл, а и која девојка би барала вакви совети, како да не чула досега од школските или од другарките што е прв состанок
   
 11. donnalia

  donnalia Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2013
  Пораки:
  660
  Допаѓања:
  212
  Пол:
  Женски
  Како тоа си 14 години а на профилот 20?
  Корисничко име:worried:amodabiznao
  Фем почетничкаВозраст:20
   
 12. Daleron

  Daleron Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јули 2014
  Пораки:
  2.996
  Допаѓања:
  16.393
  Пол:
  Женски
  Канта мила каде ли се скрила.
   
  На okcenzi му/ѝ се допаѓа ова.
 13. okcenzi

  okcenzi Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2012
  Пораки:
  3.522
  Допаѓања:
  9.517
  Поради вакви тролови треба модераторите да ги блокираат и нивните ај пи адресии и раат да сме
   
 14. Lovely93

  Lovely93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2013
  Пораки:
  2.637
  Допаѓања:
  2.011
  Пол:
  Женски
  Мој совет (ама не до глупостиве на феминката него до форумот) е дека навистина треба да се примени она што го спомна некоја феминка после тролот со силувањето, одредено време да нема зачленување. Можеби со тоа ќе изгубиме квалитетни членки, но квалитетните верувајте не следат прво подолго време па одлучуваат да се регистрираат, таквите и нема брзо да се откажат. Доколку ова не успее за да се откажат девојчињата кои се досадуваат на летниот распуст, како и напалените момчиња сокриени зад женски профили, тогаш едноставно ќе одиме со тоа по IP адресата. Мислам дека и не е некоја филозофија а ќе придонесе за форумов многу. Затоа што верувам дека сите феминки ги вознемирува веќе ситуацијава која стана секојдневие, немојте па нив да ги изгубиме на крајот.
   
  На Daleron, SV1911, Nausicaa и 1 друга личност им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.