ako mozete zirnete ;D

Дискусија во 'Канта' започната од tea94, 12 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. tea94

  tea94 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 април 2011
  Пораки:
  55
  Допаѓања:
  0
  ne znaef kaj da go smestam ova pa zatoa otvoriv nova tema.. znaci vaka,belo fustance (kratko) ke nosam,pa sakav da prasam dali vo kombinacija so nego ke odgovara da nosam i gerdance i obetki ?? ili samo edno xD da ne izgleda prenatrupatno :) Aj ve molam za sovet,nemozam sama da se odlucam . Vi blagodaram odnapred :)
  :*
   
 2. MacaLove

  MacaLove Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  2.375
  Допаѓања:
  6.199
  [​IMG]


  [​IMG]


  :sun:
   
  На Hipica, Ariel, LittleDevil и 6 други им се допаѓа ова.
 3. Gea

  Gea Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2011
  Пораки:
  1.023
  Допаѓања:
  11.252
  Пол:
  Женски
  Зирнете се пишува со Ѕ=Ѕирнете!
  Имаш тема за ова прашање и се вика „Како да искомбинирам?“
  Пишувај кирилица, едно од најбитните правила на форумов.
   
 4. danichap

  danichap Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  26 јуни 2011
  Пораки:
  13.628
  Допаѓања:
  232.848
  не би било пренатрупано ако ставис и ланЧе и обетки. Посебно ако обетките се незни , мали а ланЧето повпеЧатливо или обратно.
  инаку не си ни прва ни последна сто писала на латиница во еден од првите постови, или сто отворила нова тема на постоеЧко прасање.....не се обесхрабрувај и во никој слуЧај пистол на глава :rofl:
  проЧитај ги усте еднас правилата и ке се уходас за нареден пат
  поззззз
   
 5. tea94

  tea94 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 април 2011
  Пораки:
  55
  Допаѓања:
  0
  Znam kako se pisuva,i se izvinuvam,no na ovoj kompjuter nemam makedonski font ( pa poradi taa pricina pisav na latinica :/ )
  Inaku ti blagodaram,ke poglednam :))
   
 6. tea94

  tea94 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 април 2011
  Пораки:
  55
  Допаѓања:
  0
  danichap :) Ti blagodaram na sovetot,mislam deka ke go primenam ^^ Inaku kako sto veke kazav,nemam na ovoj kompjuter makedonski font ,a drugiot mi e na popravka -pa zatoa na latinica pisav :worried: xD :*
   
 7. La.Reina.Del.Sur

  La.Reina.Del.Sur Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 мај 2011
  Пораки:
  1.508
  Допаѓања:
  3.875
  Престанете да отварате теми без никаква потреба!

  Прочитајги ПРАВИЛАТА на форумот;]
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.