1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

aliexpress

Дискусија во 'Канта' започната од mixaelka12, 14 јуни 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. mixaelka12

  mixaelka12 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2014
  Пораки:
  74
  Допаѓања:
  16
  сакам да ве прашам дали имате нешто порачано од http://www.aliexpress.com и ако имате за колку време стигнува? пошто сакам да порачам а ме интресира дали навистина зимат толку пари навистина ефтино ми сто ова? позз ;)
   
 2. Butterfly-Girl

  Butterfly-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2013
  Пораки:
  957
  Допаѓања:
  513
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.