All Star(Converse)-Старки

Дискусија во 'Мода и стил' започната од LadyStyle, 15 март 2011.

 1. ванилала

  ванилала Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2015
  Пораки:
  1.647
  Допаѓања:
  5.227
  Пол:
  Женски
  Колку се бели кожни старки?
   
 2. Sar-Ste

  Sar-Ste Популарен член

  Се зачлени на:
  26 октомври 2014
  Пораки:
  350
  Допаѓања:
  2.536
  Пол:
  Женски
  4700
   
  На ванилала му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Lea.Messi

  Lea.Messi Популарен член

  Се зачлени на:
  14 мај 2012
  Пораки:
  148
  Допаѓања:
  1.446
  Во артурс има попуст на старки.во рамстор во таа продавница има останато бројчиња од гараж сел.јас вчера купив високи за 1990ден :)
   
  На La.loca му/ѝ се допаѓа ова.
 4. SelenaGomez

  SelenaGomez Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2010
  Пораки:
  308
  Допаѓања:
  830
  Пол:
  Женски
  Имам конверс старки веќе 3 години и најверојатно гумата внатре е излижана па ми остава црно на чорапите кај прстите. Многу си ги сакам не сакам да ги фрлам :( Што да направам да не си ги уништувам сите ново-обчелени чорапи
   
 5. Alisa22

  Alisa22 Популарен член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2017
  Пораки:
  1.849
  Допаѓања:
  10.354
  Пол:
  Женски
  Пробај да ги испереш во машина
   
 6. SelenaGomez

  SelenaGomez Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2010
  Пораки:
  308
  Допаѓања:
  830
  Пол:
  Женски
  Ги имам повеќе пати испрано, same story
   
 7. x.Daisy.x

  x.Daisy.x Популарен член

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  3.527
  Допаѓања:
  12.704
  Носи ги со црни чорапи, оние што не се гледаат надвор од патика. :D
   
  На Dadusicka и SelenaGomez им се допаѓа ова.
 8. Marina*F

  Marina*F Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2019
  Пораки:
  274
  Допаѓања:
  210
  Пол:
  Женски
  Искуство со старките од Битпазар?
   
 9. (:strawberry:)

  (:strawberry:) Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јули 2019
  Пораки:
  92
  Допаѓања:
  807
  Изгледаат чудно на нога , некако издолжено . Мој совет да не фрлаш за џабе пари
   
  На Marina*F му/ѝ се допаѓа ова.