All Star(Converse)-Старки

Дискусија во 'Мода и стил' започната од LadyStyle, 15 март 2011.

 1. karak

  karak Популарен член

  Се зачлени на:
  11 април 2010
  Пораки:
  4.157
  Допаѓања:
  4.944
  имаш старки од 1960 денари на попуст што ти се и имаш уште колку толку избор :)

  п.с. тука сум за што ви треба :D :D
   
 2. chocolate-girl2

  chocolate-girl2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 април 2011
  Пораки:
  61
  Допаѓања:
  14

  А кај ги има старките..:D Баш сакам да земам?
   
 3. Rose96

  Rose96 Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 јануари 2011
  Пораки:
  2.672
  Допаѓања:
  37.076
  i jasss :)
   
 4. karak

  karak Популарен член

  Се зачлени на:
  11 април 2010
  Пораки:
  4.157
  Допаѓања:
  4.944
  во конверс во гтц и беверли само што во беверли имате повеќе избор од тие на попуст ;)
   
 5. Lilly8

  Lilly8 Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 март 2011
  Пораки:
  306
  Допаѓања:
  288
  Си имам три пара и многу си ги сакам.Некако со се си одат.Инаку боичките што си ги имам темно плави,црвени и темно розови :)
   
 6. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.770
  [​IMG]
  * AC/DC... Metallica...

  [​IMG] :inlove:

  [​IMG]
  * овие многу монотони ми се и чудни зашто тоа напред не е БЕЛО
  [​IMG] :inlove: [​IMG][​IMG]
   
 7. AlicaInWonderland

  AlicaInWonderland Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  3.415
  Допаѓања:
  9.112
  Хипица твои се? одма кажувај од каде, ги сакам :inlove: нема кај нас вакви со лепенка :) или не сум побарала добро...
   
 8. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.770
  ^ Аххх... I wish... не се мои. На интернет ги најдов. А кај нас?? Ќе ги донесат, кај и да е... за 2-3 години :D
   
 9. chocolate-girl2

  chocolate-girl2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 април 2011
  Пораки:
  61
  Допаѓања:
  14

  ооов..камо да бев од
  Скопје...://
   
 10. Ashling

  Ashling Популарен член

  Се зачлени на:
  19 декември 2010
  Пораки:
  1.228
  Допаѓања:
  2.568
  А,што е проблемов?
  Од кога на ниските старки им кренале цена на 2600?
  Башка то многу послаб квалитет се.
   
 11. Lilly8

  Lilly8 Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 март 2011
  Пораки:
  306
  Допаѓања:
  288
  Колку се убави тие зелените со лепенкаа ... :inlove:
  а за тоа со ниските и јас слушнав дека им ја накачиле цената...
   
 12. karak

  karak Популарен член

  Се зачлени на:
  11 април 2010
  Пораки:
  4.157
  Допаѓања:
  4.944
  од пред 6 месеци макар и повеќе класиката ја покачија за 100 денари. Беа 2690 -високи сега се 2790, а ниските беа 2590 сега се 2690. Инаку имаме најефтини старки на балканот кога станува збор за класиката ;)
   
 13. Angieee1

  Angieee1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 април 2011
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Aaaa super se :D a so ubavo vaka nekoj koa spomnuva green day xDD :D :l: :l:
  [mod-kirilica:r194vxh2][/mod-kirilica:r194vxh2]
   
 14. Domino

  Domino Популарен член

  Се зачлени на:
  15 ноември 2010
  Пораки:
  971
  Допаѓања:
  1.034
  Па не су којзнае колкав Converse манијак, но имам 4 пара. Едни црвени ниски, жолти ниски, црни високи и црно бели високи до колено :)
   
 15. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.682
  [​IMG]

  ^ Мојата неостварена желба! :inlove:


  [​IMG]
  Патем еве ви доказ дека луѓето умеат да уништат се` што е убаво. |(
   
  На She му/ѝ се допаѓа ова.
 16. dancing.queen

  dancing.queen Популарен член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2010
  Пораки:
  752
  Допаѓања:
  1.087
  И мојата. Имам едни црни нешто се шеми низ нив :lol: и едни бели скејтерки. Планирам да си купам ниски во некоја јака боја. 8)
   
 17. x.Daisy.x

  x.Daisy.x Популарен член

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  3.527
  Допаѓања:
  12.704
  Да не знаете кај да најдам класични Старки, оние сивите/плавите ?
  Бев во ГТЦ, немаше.. или може ја не сум видела :/
   
 18. Arhangel-maniac

  Arhangel-maniac Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 април 2011
  Пораки:
  183
  Допаѓања:
  123
  Патам по нив долго време ;(
  Уште ги убедувам моиве пари да ми дадат да си купам едни, колку време ги тупам, редно е! Секој муабет завршува со
  И муабетов се влечка 1 година |(
   
 19. La.Reina.Del.Sur

  La.Reina.Del.Sur Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 мај 2011
  Пораки:
  1.508
  Допаѓања:
  3.875
  поголем стратко-конверсхоличар од мене нема...незнам ни самата колку години со ред не сум купила патика која не е конверс....а особено последниве 2 години имам купено над 20 пара :inlove: 8)
   
  На BelaWo му/ѝ се допаѓа ова.
 20. BelaWo

  BelaWo Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 април 2011
  Пораки:
  35
  Допаѓања:
  11
  Конверс патиките се најдобри :* :* Дома има околу 5 пара конверс.