Доделено alverde пена за миење лице, 150 мл – 4 производи

Дискусија во 'dm drogerie markt' започната од dm drogerie markt, 13 декември 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. dm drogerie markt

  dm drogerie markt Истакнат член Верификуван профил

  Се зачлени на:
  6 ноември 2014
  Пораки:
  294
  Допаѓања:
  3.474
  Четири форумџики ќе добијат подарок:

  alverde пена за миење лице, 150 мл

  alverde pena za mienje lice.png

  Доколку би сакале да го добиете овој производ и да напишете рецензија, Ве молиме кликнете „Ми се допаѓа“ на ова мислење.

  За повеќе информации:
  http://forum.femina.mk/threads/Избор-на-добитници-и-доделување-на-производите.22674/
   
  На Annie.mk1, ruskin, Grungie и 151 други им се допаѓа ова.
 2. Fatalnata

  Fatalnata Популарен член

  Се зачлени на:
  29 јули 2014
  Пораки:
  1.093
  Допаѓања:
  6.842
  Пол:
  Женски
  Во потрага сум по добра пена на миење на лице па би сакала да ја добијам.
   
 3. Chimera

  Chimera Популарен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2013
  Пораки:
  622
  Допаѓања:
  755
  Претпоставувам дека е еден од најдобрите производи кои можеме да си ги дозволиме за чистење лице, не се сомневам во пенава, сум користела неколку работи од Алверде, до сега ме немаат разочарано
   
 4. mila89

  mila89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2009
  Пораки:
  674
  Допаѓања:
  628
  Пол:
  Женски
  Пената изгледа супер, таман и за мојот тип на кожа е :)
   
 5. dm drogerie markt

  dm drogerie markt Истакнат член Верификуван профил

  Се зачлени на:
  6 ноември 2014
  Пораки:
  294
  Допаѓања:
  3.474
  На Rose96, Reachel и Artemission им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.