1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Amazon.com Онлајн шопинг

Дискусија во 'Канта' започната од anaj1d, 10 април 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. anaj1d

  anaj1d Активен член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2012
  Пораки:
  39
  Допаѓања:
  6
  Здраво дечки, има ли некој некакво искуство со онлајн купувањето? http://www.amazon.com/
  Сакам да си купам некои работи ама воопшто незнам каква е процедурата за купување... Помош :)
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.