1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

AmberKatelynBeale

Дискусија во 'Мода и стил' започната од milenna.torres, 20 јуни 2012.

 1. milenna.torres

  milenna.torres Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 април 2011
  Пораки:
  169
  Допаѓања:
  120
 2. Hkikica

  Hkikica Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јуни 2012
  Пораки:
  989
  Допаѓања:
  676
  Девојчево без коса ќе остане ако продолжи со вакво темпо ...Многу ми се смешни и лигави дечињава во емо филм !!!
   
 3. suman

  suman Активен член

  Се зачлени на:
  23 август 2013
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Сум била, стари модели , а тие што беа прифатливи личеа ко свежо испрани :doh: исто и цените не им се нешто посебно ниски
   
 4. Dobie

  Dobie Популарен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2013
  Пораки:
  199
  Допаѓања:
  240
  Девојчево не е емо, сцен е инаку убавка е :) немам ништо против емовците кој како сака така си прави ;)