American Music Awards AMA 2011

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од WomanInRed, 21 ноември 2011.

 1. WomanInRed

  WomanInRed Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 мај 2011
  Пораки:
  1.605
  Допаѓања:
  1.597
  Пред малку почна и можете да го гледате само со идење на страницата на јутуб и горе ви се појавува да гледате во живо.. Оваа година ке бидат Бијонси, Џастин Бибер, Кети Пери, Ашер, Лејди Гага, Таио Круз и уште многу други..
  Спонзор се кока кола и се одржува во Л.А

  Морам да кажам дека водителкава е :o бомба!!

  ајде коментирајте..
   
 2. WomanInRed

  WomanInRed Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 мај 2011
  Пораки:
  1.605
  Допаѓања:
  1.597
  Све сум видела :o
  Излезе типкава бомба и вика Hi I'm Bleona Qereti and i'm an albanian singer and this is the first time i'm here!!

  Уааааааааауу ... уште не ми се верува!! Браво :clap:
   
 3. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.729
  Допаѓања:
  5.142
  И што само Ред карпет беше во живо? Нјаважното не го даваат. :^) Инаку имаше ваква тема можевме таму да коментираме :?:
   
 4. WomanInRed

  WomanInRed Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 мај 2011
  Пораки:
  1.605
  Допаѓања:
  1.597
  Па јас мислев дека цело ке го даваат.. инаку има тема ред карпет слична е ама не е истата! :(
   
 5. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.729
  Допаѓања:
  5.142
  За оваа мислев muzika/muzicki-nagradi-mtv-grammy-bet-brit-teen-choice-t3111/ ама нема врска, можат да се префрлат мислењата :)
  Се разочарав што го нема онлајн, сакав да го гледам, а ред карпетот ми бше досаден :yawn:
   
 6. WomanInRed

  WomanInRed Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 мај 2011
  Пораки:
  1.605
  Допаѓања:
  1.597
  American Music Awards го нема треба да се допише..

  И јас барам секаде да гледам ама ништо .. :o
   
 7. nena2010

  nena2010 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 декември 2010
  Пораки:
  4.450
  Допаѓања:
  31.640
  Пол:
  Женски