1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Amway

Дискусија во 'Дом' започната од oraiaeleni, 25 септември 2014.

 1. oraiaeleni

  oraiaeleni Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јули 2014
  Пораки:
  138
  Допаѓања:
  107
  Дали во Македонија сеуште е присутна оваа компанија (работи на мулти-левел) систем? Ја ставив во оваа тема иако дијапазонот на производи кои ги нуди е прилично голем, но сепак се однесува на дом и семејство (средства за чистење, детергенти, магични крпи, жици, козметика за цело домаќинство и сето тоа со врвен квалитет). Ако некој знае нека напише, сакам нешто да земам од нивните работи, прекрасни се.
   

  Прикачени фајлови:

 2. macalavica

  macalavica Популарен член

  Се зачлени на:
  20 август 2013
  Пораки:
  3.014
  Допаѓања:
  4.712
  Пол:
  Женски
  Јас ги барав Nutrillete multivitamini за жвакање, да не знаете дали можат да се најдат во некоја аптека?