1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Analen sex bez kondom

Дискусија во 'Канта' започната од bvulgary, 8 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. bvulgary

  bvulgary Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јануари 2011
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Imav analen sex no bez kondom i sega mi e strav deka moze nesto da mi prenel , nekoja infekcija . Ne sme mn zaedno , pa da ne bese prebrzo mi e strav . Ve molam za pomos mislenje :worried:
   
 2. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.344
  Епа како можеме ние да знаеме кога не знаеме дали дечкото имал инфекција.
   
  На missperfect му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.993
  Имаш тема за анален секс и таму можеш да се обратиш за било што што те интересира.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.