1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Angel Therapy

Дискусија во 'Тело' започната од Kimberly11, 16 ноември 2019.

 1. Kimberly11

  Kimberly11 Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 септември 2015
  Пораки:
  6.670
  Допаѓања:
  25.216
  Пол:
  Женски
  Станува збор за српска органска козметика за коса,тело,и лице.
  Случајно налетав на еден профил кои се единствени дистрибутери во Македонија.Сте пробале ли нешто? :)
  528BE646-5276-41C5-B154-DB40F5BCB78A.jpeg 83B472BC-7BE9-415B-9DB0-B76F3EF86FF4.jpeg
   
  На joy1 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  19.359
  Допаѓања:
  317.322
  Пол:
  Женски
  немам пробано а сакам :) Ги меркам веќе цела недела .Ако земеш сподели искуство
   
  На Brinetka и Kimberly11 им се допаѓа ова.
 3. Kimberly11

  Kimberly11 Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 септември 2015
  Пораки:
  6.670
  Допаѓања:
  25.216
  Пол:
  Женски
  И јас сакам ама некако шубе ми е дека од интернет знаеш :D Иначе заинтересирана сум за маската од канабис иначе е доста фалена.
   
  На joy1 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  19.359
  Допаѓања:
  317.322
  Пол:
  Женски
  јас за онаа со активен јаглен и лимон :D
   
  На Kimberly11 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. DevilGirl212

  DevilGirl212 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 август 2019
  Пораки:
  513
  Допаѓања:
  1.318
  Пол:
  Женски
  Од каде можи да се нарачаат?
   
 6. Kimberly11

  Kimberly11 Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 септември 2015
  Пораки:
  6.670
  Допаѓања:
  25.216
  Пол:
  Женски
  Пиши на инстаграм angeltherapy.mk :)
   
  На DevilGirl212 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Adorabela

  Adorabela Популарен член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2019
  Пораки:
  1.014
  Допаѓања:
  2.069
  Пол:
  Женски
  Sega gi vidov.Pristapni ceni imaat.Gledam i dobri komentari spodeleni od zadovolni mushterii,e sega kolku se verodostojni ne znam.Ajde devojki da vidime koj kje go skrshi mrazot da naracha pa da spodeli lichno iskustvo ovde:D.
   
  На Kimberly11 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. AngIv

  AngIv Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јануари 2017
  Пораки:
  823
  Допаѓања:
  9.040
  20191118_011409.jpg правеа достава до лани до пред нова година некаде,веке не
   
  На Brinetka му/ѝ се допаѓа ова.
 9. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  19.359
  Допаѓања:
  317.322
  Пол:
  Женски
  @Kimberly11 нарачав денес :D
  чекам вторник среда да ми стигнат па ќе ти пишам впечаток :)
   
  На Kimberly11 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. DevilGirl212

  DevilGirl212 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 август 2019
  Пораки:
  513
  Допаѓања:
  1.318
  Пол:
  Женски
  Од каде нарача?
   
 11. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  19.359
  Допаѓања:
  317.322
  Пол:
  Женски
  од нивната страна на инстаграм
   
  На Kimberly11 и DevilGirl212 им се допаѓа ова.
 12. Kimberly11

  Kimberly11 Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 септември 2015
  Пораки:
  6.670
  Допаѓања:
  25.216
  Пол:
  Женски
  @joy1 Одма да пишеш :inlove: прва го скрши мразот,дајбоже да ти се погоди
   
  На joy1 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. kolumnistot

  kolumnistot Популарен член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2012
  Пораки:
  1.987
  Допаѓања:
  14.186
  Пол:
  Женски
  И јас порачав и ни стигнаа шампон и маска за коса од канабис со кератин и хијалурон. Денес ги пробувам прв пат... Па за 10тина денови ќе споделам дали се покажале.
   
  На Kimberly11 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. simonka93

  simonka93 Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 март 2012
  Пораки:
  3.243
  Допаѓања:
  72.623
  Јас имам пилинг, тоник, крема за лице и шампон.
  Презадоволна сум, посебно од пилингот. Чисти длабински, и го прави мазно лицето.
   
  На Kimberly11 и joy1 им се допаѓа ова.
 15. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  19.359
  Допаѓања:
  317.322
  Пол:
  Женски
  убава е маската ептен.Косата ми ја прави премека :)
   
  На Kimberly11 и simonka93 им се допаѓа ова.
 16. Kimberly11

  Kimberly11 Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 септември 2015
  Пораки:
  6.670
  Допаѓања:
  25.216
  Пол:
  Женски
  Уу супер :D да ја потрошам таа што ја имам и ќе ја порачам од канабис многу долго ја сакам..
   
  На joy1 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Crvenkapa13

  Crvenkapa13 Нов член

  Се зачлени на:
  8 јануари 2020
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Женски
  Iskustvo nekoj so losionot za strii?
   
  На TeonaZ му/ѝ се допаѓа ова.