angliski matura

Дискусија во 'Канта' започната од dari4ka4, 8 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. dari4ka4

  dari4ka4 Активен член

  Се зачлени на:
  8 јуни 2012
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  0
  dali nekoj znae koja ke bide angliski temata za esejot?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.719
  Допаѓања:
  53.348
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.