1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Anime

Дискусија во 'Канта' започната од рендом прсн, 5 декември 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. рендом прсн

  рендом прсн Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 ноември 2017
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  1
  Retka tema znam mos nekoj I ne znae sto e anime no sakam da vidam dali nekoj sto e zaclenet ovde gleda anime I dali ima nekoi dobri predlozi
   
 2. Ketchup

  Ketchup Член на тимот

  Се зачлени на:
  23 декември 2014
  Пораки:
  6.796
  Допаѓања:
  46.407
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.