1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Apliciranje za stipendija

Дискусија во 'Канта' започната од nikolova98, 8 ноември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. nikolova98

  nikolova98 Активен член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2012
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Сакам да аплицирам за стипендија, јас сум осмо одделение но досега не сум сретнала конкурс за ученици во основно образование. Дали постои таков конкурс,ако постои кои се условите и кога е периодот за аплицирање?Благодарам однапред. :)
   
 2. Dala

  Dala Популарен член

  Се зачлени на:
  17 септември 2012
  Пораки:
  1.512
  Допаѓања:
  1.890
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.