1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Archive Of Our Own (AO3)

Дискусија во 'Литература и уметност' започната од CocoChannel, 27 декември 2020.

 1. CocoChannel

  CocoChannel Активен член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2020
  Пораки:
  96
  Допаѓања:
  116
  Пол:
  Женски
  Здраво сакав да направам тема каде што ќе може да си споделуваме што сме читале од АО3 и да си recommend-неме fanfictions од автори и шипови што ги сакаме:l:
  Топол поздрав до сите