Archive Of Our Own (AO3)

Дискусија во 'Литература и уметност' започната од CocoChannel, 27 декември 2020.

 1. CocoChannel

  CocoChannel Активен член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2020
  Пораки:
  45
  Допаѓања:
  75
  Пол:
  Женски
  Здраво сакав да направам тема каде што ќе може да си споделуваме што сме читале од АО3 и да си recommend-неме fanfictions од автори и шипови што ги сакаме:l:
  Топол поздрав до сите