1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

artritis iskustva me interesira jas ja imam istata bolest

Дискусија во 'Канта' започната од larindit, 6 октомври 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. larindit

  larindit Активен член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2013
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.793
  Допаѓања:
  65.507
  Пол:
  Женски
  zdravstveni-problemi/artritis-t15972/
  Ве замолуваме да ги прочитате правилата за отворање нова тема и пишување мислење.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.