Ask 101 (Netflix)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од marr15, 2 мај 2020.

 1. marr15

  marr15 Активен член

  Се зачлени на:
  11 февруари 2018
  Пораки:
  24
  Допаѓања:
  29
  Пол:
  Женски
  Во 1990те години група тинејџери се здружуваат како би и помогнале на нивната омилена наставничка да се заљуби за да има причина да остане во градот.
  Жанр: тинејџерска комедија, драма
  Се емитува на Нетфликс од 25 април. Ја има ли некој изгледано? Многу е добра
   

  Прикачени фајлови:

  На ItsMarth му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Jacobana

  Jacobana Активен член

  Се зачлени на:
  11 септември 2018
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Женски
  Turska ovaa serija. Ti ja gledase?
   
 3. marr15

  marr15 Активен член

  Се зачлени на:
  11 февруари 2018
  Пораки:
  24
  Допаѓања:
  29
  Пол:
  Женски
  Да, 8 епизоди се и многу брзо се гледа.