1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ask.fm

Дискусија во 'Канта' започната од ALe546, 29 септември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ALe546

  ALe546 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јули 2012
  Пораки:
  40
  Допаѓања:
  12
  Пол:
  Женски
  Имате аск? Јас немам а и несакам да имам.Глупаво ми е се е анонимно и може сега да ти пише некој срце душо,а после глупа4ка ова она,и во тој случај илзеваш ти глупав.
  А вие? :D :*
   
 2. xTehUnknown

  xTehUnknown Активен член

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  51
  Допаѓања:
  14
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.