1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ASK

Дискусија во 'Канта' започната од Macushkaa, 15 септември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Macushkaa

  Macushkaa Нов член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2011
  Пораки:
  608
  Допаѓања:
  155
  Дали имате аск? дали би направиле и зошто не? дали мислите дека тоа е безвеза губење на време... и дали знаете како може да се откријат анонимните прашања на аск.. (ми кажа едно другарче дека можело да се инсталира програма в ком. за откривање на прашањаТа Дали знае и некој др?.. )
  За све во врска со аск.. може да се обратите тука!

  Незнам дали има ваква тема..ако има избриштеја и пратетеми линк лп. од темата..
   
 2. simon4etooo

  simon4etooo Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  371
  Допаѓања:
  186
  Немам аск и не би направила зошто мислам дека е чиста глупост и безвезе. Ако има некој нешто да ме праша/каже подобро во лице нека ми каже. И мразам кога отварам почетна и 3543543 објави има за аск. |(
   
 3. sm1zla

  sm1zla Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2011
  Пораки:
  730
  Допаѓања:
  307
  Пол:
  Женски
  дали некој знае како се бриши?? ми скисна од бош пташања -.- ..:@
   
 4. SlAtKi4ka.SlAtKi4ka

  SlAtKi4ka.SlAtKi4ka Популарен член

  Се зачлени на:
  23 мај 2011
  Пораки:
  247
  Допаѓања:
  313
  Пол:
  Женски
  Немам и несакам ни да си правам-Глупсти се тоа бе :fubar: :fubar:
   
 5. eva11

  eva11 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2011
  Пораки:
  1.851
  Допаѓања:
  757
  интересно е тоа за децата од 12-14 години а за нас постарите кокошки е глупаво хахахаххах
   
 6. milenna.torres

  milenna.torres Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 април 2011
  Пораки:
  169
  Допаѓања:
  120
  ИМА ВАКВА ТЕМА ! ;)
   
 7. Unique.chick

  Unique.chick Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2011
  Пораки:
  1.258
  Допаѓања:
  2.390
  живи глупости е ова аск.. што уште нема да им текне да измислат..
   
 8. bella21

  bella21 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2012
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  13
  :D najdbilno nesto
   
 9. Macushkaa

  Macushkaa Нов член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2011
  Пораки:
  608
  Допаѓања:
  155
  Дај линк од темата :^)
   
 10. pamelche

  pamelche Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2011
  Пораки:
  5.274
  Допаѓања:
  16.685
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.