Autofellatio (орален секс со сопствениот пенис)

Дискусија во 'Секс' започната од ZaebanTip, 24 јуни 2013.

 1. ZaebanTip

  ZaebanTip Активен член

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  Значи, оние кој не верувате дека е возможно, побарајте на google пред да коментирате :)
  Од секогаш сум многу флексибилен и сум способен за истото, но дали вас девојки би ве палело да го гледате вашиот дечко како го прави ова?(и можеби да му се придружите).
  Го направив профилов само за оваа тема, бидејќи имав предлог од девојката, па кажете што мислете? Без претерано смеење ве молам :hai:
   
 2. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.208
  Допаѓања:
  16.776
  Пол:
  Женски
  Да бе, не да би ме палело, би прегорела :rofl: Постои таква можност за која лично сметам дека е чудна, бизарна, за палење не правам муабет.

  Е добро бе младо момче, знам дека ти е сега тоа ново за тебе, но зарем навистина мислиш дека може да запали тоа ако девојката те гледа како си го пушиш? :D Одвратно би рекла.

  Ај вратете се во нормала, да не те фати кичма па да се укочиш у негодна позиција.
  Вратете си се на 69, ти на неа, она тебе. Нема потреба само од позиција авто 9 :rofl:

  Талентот (флексибилноста на твоето тело, не автофелацијата) можеш да го употребиш во некој циркус, ем пара ќе земеш за тоа. 8)
  Примеров нема никаква скриена намера, но кажува колку неприродно изгледа самата појава.
  [​IMG]
   
  На mimiiiii, DeMelo, Srekicka и 2 други им се допаѓа ова.
 3. Minion.M

  Minion.M Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јуни 2013
  Пораки:
  137
  Допаѓања:
  60
  Оф господе! Прво нешто што ми падна на ум коа пребарував на гугл е тоа дека или девојка ти незнае да те задоволи орално или долу скриено во тебе се крие некој геј ( no hard feelings ). И дефинитнивно го поддржувам мислењето горе нема потреба од такви нешта пред женска ти. Мислам дека би и се згадило ама ако сепак те интересира направи муабет направи се на глуп сврти и од околу прашај ја што мисли и ако ја пали што сепак мислам дека има различни девојки и сте различни работи не палат,пробајте :)
   
  На ariela09 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. ZaebanTip

  ZaebanTip Активен член

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  Нејзин беше предлогот и неа знам дека ја пали затоа што е фрик, проблемот е што во кавга знам дека ќе го искористи тоа против мене :)
   
 5. ariela09

  ariela09 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 октомври 2012
  Пораки:
  945
  Допаѓања:
  1.765
  Како ќе го искористи тоа против тебе баш ме интересира? Ќе те натера да си го... ? Ќе ти се налути оти не сакаш да го направиш тоа? :^) Ќе те присили?

  Ова досега го немав слушнато, сега ми се згади животот :puke:
   
  На malince777 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. ZaebanTip

  ZaebanTip Активен член

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  Не туку ако каже на други...
   
 7. Amore

  Amore Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  339
  Допаѓања:
  69
  Ако ми каже некој нешто вакво би го направила луд. Ова се глупости!
   
  На mili4ka123 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.208
  Допаѓања:
  16.776
  Пол:
  Женски
  Страв ти е другите да не дознаат дека имаш хомо предиспозиции? :lol: (како можеш бе сам на себе, утре ќе почнеш и на други... :o )

  Кога си почнал со такви активности пред девојки од нестабилни врски, тогаш биди спремен и на последиците.

  Па уште и на форум пишал а она знае па и корисничкото име ќе ти го дознаат.
  Ах бе деца, се сакате да пробате :rofl:
  Или ти нешто тука ни се филмаш, си слушнал нешто па да го уфилмаш добро, демек феномен си.
   
 9. ZaebanTip

  ZaebanTip Активен член

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  No homo:) Како можеш сам на себе утре ке почнеш на други? Хмм ти затоа што мастурбираш си почнала и други девојќи да чачкаш доле? :rofl: И не сфатив што сакаш да кажеш за корисничкото име?
   
 10. ariela09

  ariela09 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 октомври 2012
  Пораки:
  945
  Допаѓања:
  1.765
  Не ми е верно ова баш :?: Како и да е. Ако сакаш да си го пушиш пенисот пред девојка ти, ќе те замолам,пред да се запрашаш дали тоа навистина е секси,запази си ја позата која би ја правел. ;)
  Инаку,Abeja сакаше да каже,дека можеби и девојка ти има профил на форумов и ја знае твојата тајна,после темава ќе го дознае твоето корисничко име и твојот социјален живот отиде у ку*ац. Немора девојка ти да има профил на фемина, може само да чепка нешто па да го види ова и да си го познае дечко и,многу лесно и едноставно
   
  На Abeja му/ѝ се допаѓа ова.
 11. ZaebanTip

  ZaebanTip Активен член

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  И да дознае голем к.. кога нејзина е идејата :)
  И знам колку е секси позата :rofl: ама јас сум романтичен тип, мора да и удоволам на девојката :D
   
 12. ariela09

  ariela09 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 октомври 2012
  Пораки:
  945
  Допаѓања:
  1.765
  Мислам дека нема да оставам повеќе мислења на оваа тема. :worried:ilent:
   
 13. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.208
  Допаѓања:
  16.776
  Пол:
  Женски
  Од кај знаеш ти дека мастурбирам, јас немам потреба да мастурбирам, имам маж кој ме задоволува 8)
  Испаѓа работава, девојката не била способна да те задоволи па си морал сам или друга варијанта-тоа го направи за сопствено задоволство, што би асоцирало на геј.
  Дури кога би почнала да си ја лижам сама, тоа би било алармантно, но АЛАРМАНТНО, никако романтично како во твојот случај (нема да се обидувам не само за да не добијам ишијас, туку и поради чувството да лижам дунда)

  Ај подобро уозбили се да не ти се смеат :D

  И една зезалица од кравче, да си жива и здрава ме изнасмеа
  Заебан типу, Кога си правиш автофелација каде сакаш да си свршуваш, те молам одговори тука http://forum.femina.mk/seks/koga-imate-seks-kade-sakate-da-vi-svrsuvaat-t1241/ ?
   
  На mili4ka123 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Daydream

  Daydream Популарен член

  Се зачлени на:
  31 мај 2013
  Пораки:
  1.542
  Допаѓања:
  5.482
  Пол:
  Женски
  Што нема веќе да прочитам. :x Колку и да се обидува човек да не биде ироничен и саркастичен, колку и да се обидувам да помогнам и да не се насмеан на некои прашања едноставно понекогаш е невозможно. :rofl: :rofl: Нема ништо секси и "запалливо" во ова. :lol: А и се прашувам како може да се изведе, треба некој да биде премногу еластичен, инаку е невозможно.
   
 15. Elena69221

  Elena69221 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 август 2011
  Пораки:
  2.328
  Допаѓања:
  3.455
  Пол:
  Женски
  Хахахахаха баш се насмеав еј.. што нема да прочита човек.. :D
   
 16. Serena21

  Serena21 Нов член

  Се зачлени на:
  25 јуни 2013
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  2
  Прво прашање до сите: Дали размисливте прво дека е неизводливо ова пред да воопшто коментирате? Човек за да сам си го пуши, треба да има екстремно долг пенис или да скрши ќичма. Едноставно постојат некои закони на природата кои е невозможно да ги ингорираш. Сте се запрашале ли како еден просечен човек кој има пенис помегу 15-20цм ќе го стави пво во уста а камоли да го пуши? Прво беше посочен гугл, а гугал мозеш да видиш како човек лета без крила па тоа незначи дека е тоа изводливо. Зачи ова е тотална небулоза и последица на нечија бујна фантазија исто како што некој може сам со себе да има анален секс или жена сама да си ја лиже. Значи оа е само мит кој никако неможе да биде вистина инаку штокесмеим ние жените ако можат сами да си го пушат :)
   
 17. ariela09

  ariela09 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 октомври 2012
  Пораки:
  945
  Допаѓања:
  1.765
  Па добро не сме до толку простички златна :D Изгуглав јас и најдов еден куп порно клипови,не ми е пријатно линк да ти давам но, видов дека е изводливо. Сега секако дека секој маж тоа не го може. Тоа сме сите свесни. Исто ти е како да речеш дека не е можно со исправени нозе да си ги допреш прстите од нозете со прстите од рацете. :^) Јас на пример тоа не го можам но повеќето го можат андрстенд? ;)
  А за жената мислам дека е тотално не-изводливо,освен за гимнастичарките, затоа што вагината се наоѓа точно помеѓу нозете а пенисот е погоре.
   
 18. Serena21

  Serena21 Нов член

  Се зачлени на:
  25 јуни 2013
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  2
  И сама рече си видела на порно филм. Што ти кажува зборот филм? Јас на порно фил сум видела како цела рака и пика во г*з или во вагина до лакт, ама ај пробај ти да го направис тоа ке искрварш додека да кажеш секс. Затоа се лоши порно филмовите е ради вулгарноста туку поради тоа што одредени луге може да помислат дека сето тоа е истина.
   
 19. ZaebanTip

  ZaebanTip Активен член

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  Серена како што прочитав околу 1% од мажите во светот го можат тоа ама мислам дека е далеку поголема бројката. И со просечен пенис може да успееш ако си доволно еластичен (17цм е мојот). Единствената причина поради која не го правам тоа кога сум сам е затоа што е исто како да пробуваш да се скокоткаш самиот себе, а и не сум геј (ни бисексуалец) па да ми е убаво со пенис у устата :) А постојат многу порноѕвезди што можат да соберат цела рака во вагината. Не се порно-филмовите слика па да се манипулираат со фотошоп, иако некои работи се преувеличени заради кадарот, осветлувањето, шминката и сл.
   
 20. ariela09

  ariela09 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 октомври 2012
  Пораки:
  945
  Допаѓања:
  1.765
  Значи ако е порно филм немора да значи дека е фотошоп. Уствари не не мора да значи, не е. И ако некој маж толку многу сака да се задоволува самиот орално,ќе пробува и ќе успее. Не е недостижно. Сеа јас ако толку многу сакам да го направам ова [​IMG] ќе вежбам и ќе го успеам,разбираш :)