1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Avene козметика?

Дискусија во 'Канта' започната од ladyyy5, 18 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ladyyy5

  ladyyy5 Активен член

  Се зачлени на:
  18 јануари 2013
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Здраво дали имате користено некои од производите на Авен и како ви се допаѓаат?
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
  Темата е дупла lice/kozmetika-na-avene-t12700/

  Секогаш пред да отворите тема, проверете на форумот дали има иста или слична.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.