1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Avon vs Oriflame?

Дискусија во 'Канта' започната од WhoIam, 11 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. WhoIam

  WhoIam Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 септември 2011
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  3
  Avon vs Oriflame?
  Кои производи се подобри?
   
 2. thelittle17

  thelittle17 Популарен член

  Се зачлени на:
  31 август 2010
  Пораки:
  3.749
  Допаѓања:
  8.662
  Пол:
  Женски
  Според мене .. има производи што во Авон се подобри од некои во Орифлејм и обратно..
  цените се скоро исти..
   
  На WhoIam му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Alanna

  Alanna Популарен член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2010
  Пораки:
  1.120
  Допаѓања:
  481
  Ни едното ни другото
   
  На WhoIam му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Shery

  Shery Популарен член

  Се зачлени на:
  15 декември 2010
  Пораки:
  1.931
  Допаѓања:
  4.646
  Пол:
  Женски
 5. belieber

  belieber Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  1.082
  Допаѓања:
  641
  Оriflame, али и тие не се нешто..
   
 6. Beauchamp

  Beauchamp Популарен член

  Се зачлени на:
  4 септември 2011
  Пораки:
  1.930
  Допаѓања:
  5.607
  Пол:
  Женски
 7. Saya

  Saya Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2011
  Пораки:
  1.190
  Допаѓања:
  5.550
  Не делат колачиња ако отвориш 15 теми за саат време.
   
  На belieber му/ѝ се допаѓа ова.
 8. GarpovaV

  GarpovaV Популарен член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2011
  Пораки:
  999
  Допаѓања:
  1.962
  Пол:
  Женски
  pravila-i-novosti/
  Ова се ПРАВИЛА на форумот.
  Прочитај ги, разгледај ги другите теми, и тогаш отворај нови.
  Сфаќам, нова си, ама најпрво се читаат правила и се гледаат темите, не, што побргу да се отвори нова тема.
   
  На Beauchamp му/ѝ се допаѓа ова.
 9. belieber

  belieber Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  1.082
  Допаѓања:
  641
  :tmi: Јас не приметив дека е нова пошто има иста..
  иначе прочитај си правила па после отварај теми.. ;)
   
 10. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.