1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Avon

Дискусија во 'Канта' започната од Sweetlove_0312, 23 октомври 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Sweetlove_0312

  Sweetlove_0312 Популарен член

  Се зачлени на:
  17 октомври 2017
  Пораки:
  1.214
  Допаѓања:
  10.955
  Пол:
  Женски
  Здраво на сите сега од оваа тема, отсега ќе можете да нарачувате производи од Авон, само што треба да направите е да го разгледате каталогот на интернет ако го има или јас ќе ви го сликам и ќе ви го пратам и ако сакате да нарачате и ако сте од друг град ќе ви стигни нарачката преку пошта само ќе ми кажите во приватен разговор за информации на кое место поточно и која улица. ( инаку немам некоја лоша намера за да дознавам за вашата приватност ) да не ме сфатите погрешно само за нарачката ќе ми ги кажете потребните информации.:)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.