1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Avtobus za sutka

Дискусија во 'Канта' започната од delvi, 31 март 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. delvi

  delvi Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2009
  Пораки:
  897
  Допаѓања:
  1.345
  Пол:
  Женски
  KOj avotbusi odat do sutka ve molam kazete mi pobrzo :) :?:
   
 2. enca.69

  enca.69 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  1.709
  Допаѓања:
  3.448
  19-ка и 20-ка мислам, 19-ка трга од Карпош, а 20-ка од железничка, ама и двете поминуваат на бит пазар, и натака Чаир, па Шутка...
  И не отварај теми за вакво прашање, ќе си прашаш во сакам да прашам...
  ај сега една канта....
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.