1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Baby (Netflix)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од IamSexyAndIKnowIt, 18 јули 2020.

 1. IamSexyAndIKnowIt

  IamSexyAndIKnowIt Популарен член

  Се зачлени на:
  18 април 2012
  Пораки:
  1.535
  Допаѓања:
  2.759
  Пол:
  Женски
  Vo posledno vreme mnogu pocnav da gledam Teenage serii na netflix, kako Elite, Sex Education, Riverdalle i mnogu drugi, gi zaboravam veke.
  Sega pocnav edna interesna Italijanska teenage serija. BABY. Ja gledav cela vecer i mi se dopadna serijata, likovite, slucuvanjata. Ne e tolku poznata serijava mislam, ama e interesna.
  Dali nekoj ja ima gledano ili seuste ja gleda?
   
 2. lolitaspurgatory

  lolitaspurgatory Активен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2019
  Пораки:
  57
  Допаѓања:
  70
  Пол:
  Женски
  daaa jas ja imam gledano predobra e, ludo e ufffffff a i sex ed mi e vrvvv kje chekame 3ta sezona i na dvete
   
  На IamSexyAndIKnowIt му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Emilija97mk

  Emilija97mk Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2015
  Пораки:
  565
  Допаѓања:
  538
  Пол:
  Женски
  Предобра серија :D едвај ја чекам 3 сезона
   
  На burthdaykake му/ѝ се допаѓа ова.
 4. burthdaykake

  burthdaykake Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 мај 2020
  Пораки:
  344
  Допаѓања:
  2.328
  Пол:
  Женски
  Same, се зачудив дека има и тема.
   
 5. Emilija97mk

  Emilija97mk Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2015
  Пораки:
  565
  Допаѓања:
  538
  Пол:
  Женски
  На 16ти мислам излегува на Нетфликс, и последна ќе е
   
  На burthdaykake му/ѝ се допаѓа ова.