1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

bajaci

Дискусија во 'Канта' започната од macka25, 31 август 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. macka25

  macka25 Нов член

  Се зачлени на:
  27 август 2014
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  0
  daj kazete nekoj sto gleda i ima fajda od nego mnogu e vazno
   
 2. makedonkamak

  makedonkamak Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 октомври 2013
  Пораки:
  3.616
  Допаѓања:
  26.984
  Пол:
  Женски
  Сите гледаме :) имаме очи, но имаш иста ваква тема. Побарај во категорија- Другата наука :)
   
  На luci22 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. luci22

  luci22 Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2014
  Пораки:
  742
  Допаѓања:
  1.500
  Пол:
  Женски
  Сите гледаме :) имаме очи, но имаш иста ваква тема. Побарај во категорија- Другата наука :)[/quote]
  Ноуп, не гледаме сите, има и ќорави ;)
   
  На makedonkamak му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.890
 5. macka25

  macka25 Нов член

  Се зачлени на:
  27 август 2014
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  0
  dobro de kolku si bezobrazna pa covecki kazi da imase barem malku covecnost nema taka da se ponasas i ke kazes ubavo izgleda takvi kakko tebe ne gie gajle za drugi maki no nikogas ne se znae moz ke dojde den i ti da imas takva maka
   
 6. simoncelicius

  simoncelicius Популарен член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2011
  Пораки:
  2.502
  Допаѓања:
  3.210
  Пол:
  Женски
  Ама ако имаш мака не значи дека треба илјада теми да отвараш со ист наслов.
  Веќе си пишала во соодветна тема, и после си отвори друга...

  И ако имаш мака не се надевај многу на бајачки, можат само пари да ти соберат друго не.
   
 7. macka25

  macka25 Нов член

  Се зачлени на:
  27 август 2014
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  0
  e dobro de moz po greska da sum ja otvorila a ti neli mozes covecki da kazes
   
 8. makedonkamak

  makedonkamak Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 октомври 2013
  Пораки:
  3.616
  Допаѓања:
  26.984
  Пол:
  Женски
  А, дали си слушнала ти за поимот култура и културно обраќање? Друго, дали си прочитала кои се правилата на овој форум кој треба да ги запазиш пред да влезеш во комункација со некој друг?
  Она што си го пишала ми наликува на клетва :D што е многу ниско. И, ти ако си имаш мака барај си чаре другде :^) Малку повнимавај на зборовите кои ги употребуваш. Темава ке оди во канта како и да е, но за во иднина-ПРОЧИТАЈ ГИ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМОВ :) па-па
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.