1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Доделено Balea маска со смоква и бисери за сјајна коса

Дискусија во 'dm drogerie markt' започната од dm drogerie markt, 7 декември 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. dm drogerie markt

  dm drogerie markt Истакнат член Верификуван профил

  Се зачлени на:
  6 ноември 2014
  Пораки:
  294
  Допаѓања:
  3.474
  На LaraSolare, SelinaKyle, mime87 и 94 други им се допаѓа ова.
 2. CirezD

  CirezD Популарен член

  Се зачлени на:
  6 ноември 2014
  Пораки:
  880
  Допаѓања:
  1.485
  Пол:
  Женски
  Штом е Balea и штом е смоква, не може да не е добро.
   
 3. Fatalnata

  Fatalnata Популарен член

  Се зачлени на:
  29 јули 2014
  Пораки:
  1.451
  Допаѓања:
  8.673
  Пол:
  Женски
  Овој производ го имам пробано и можам да кажам дека е солиден за цената. А и плус остава убав мирис на косата. Се на се добар е.
   
 4. simicka

  simicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  130
  Допаѓања:
  91
  прекрасен производ(y)
   
 5. Luna91

  Luna91 Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јули 2013
  Пораки:
  2.997
  Допаѓања:
  16.965
  Дали маскава ја пробала некоја со виткана коса?
   
 6. Devil99

  Devil99 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јули 2013
  Пораки:
  121
  Допаѓања:
  45
  Пол:
  Женски
  Sekoj proizvod od balea e prekrasen. Isto i ovoj :) <3
   
 7. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  26.953
  Допаѓања:
  175.696
  Пол:
  Женски
  Treba da se proba
   
 8. dm drogerie markt

  dm drogerie markt Истакнат член Верификуван профил

  Се зачлени на:
  6 ноември 2014
  Пораки:
  294
  Допаѓања:
  3.474
  На Lella му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.