1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Доделено Balea шампон за суво миење на косата

Дискусија во 'dm drogerie markt' започната од dm drogerie markt, 7 декември 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. dm drogerie markt

  dm drogerie markt Истакнат член Верификуван профил

  Се зачлени на:
  6 ноември 2014
  Пораки:
  294
  Допаѓања:
  3.474
  На xxLoodacaxx, fairy90, Mimi123 и 52 други им се допаѓа ова.
 2. kolovoz

  kolovoz Популарен член

  Се зачлени на:
  9 мај 2011
  Пораки:
  1.418
  Допаѓања:
  5.377
  Ха , ха ..ова е производ што реално никогаш не би го купила. Па затоа би рекла добар избор.
  Искрено од ова ако не се дава како тестерче во некое списание или во случајот како подарок, никогаш не би земала на своја рака за мојата долга коса да го купам. Јас сум огромен скептик за ваков вид на производи. Искрено никогаш не би можела да сфатам како без вода би можело нешто да ми ја измие косата.
  Порано се чудев исто и за оние пастите како и за пудрите за коса. Еднаш имав можност да пробам пудра за коса од Lush тестерче и увидов дека не сум се лажела. Како ја ставив цел ден имав чувство како гниди да имам во главата...Па така и за овој продукт. Се додека не се продава во мала количина или како тестер мислам дека никогаш не би го пробала.
  Мое мислење е дека ова е идеалниот продукт за рецензија. Се надевам оној што ќе ја пишува ќе биде искрен.
   
 3. Sky-butterfly

  Sky-butterfly Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 декември 2013
  Пораки:
  3.199
  Допаѓања:
  58.900
  Јас веќе го имам и тоа уште летово го купив. Го користев во екстемни случаеви, неколку пати до сега, кога ете се погодило да треба да излезам, а косата неизмиена.
  Имам боб фризура и не можам да ја врзам во опавче во такви случаеви и можам да кажам дека ми се најдел производот. Ме извлекуваше во некои ситуации, не можам да кажам дека не е.
  Одвратно е само кога го прскаш, треба под гас маска да бидеш бидејќи моментално ти се лепи за плуќа.
  Инаку, прскаш на праменови, почекаш малку да се сасуши, па потоа е најдобро косата да ја поминеш со фен, ама во такви екстремни случаеви јас немам време за фен за коса, па ја само протријам со крпата и ајт.
  Држи доста долго, цел ден да не речам :lol: Не се осеќа на косата, всушност само ти ја собере мрснотија (колку и да грозно звучи) :D
   
  На Ice&Fire му/ѝ се допаѓа ова.
 4. dm drogerie markt

  dm drogerie markt Истакнат член Верификуван профил

  Се зачлени на:
  6 ноември 2014
  Пораки:
  294
  Допаѓања:
  3.474
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.