1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Доделено Balea 2 во 1 пилинг туфери за отстранување шминка + Balea балзам за усни – 4 комплета

Дискусија во 'dm drogerie markt' започната од dm drogerie markt, 13 декември 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. dm drogerie markt

  dm drogerie markt Истакнат член Верификуван профил

  Се зачлени на:
  6 ноември 2014
  Пораки:
  294
  Допаѓања:
  3.474
  Четири форумџики ќе добијат комплет:

  Balea 2 во 1 пилинг туфери за отстранување шминка 30/1
  Balea балзам за усни 4,8 г


  balea piling tuferi.png balea balsam za usni.png

  Доколку би сакале да ги добиете овие производи и да напишете рецензија, Ве молиме кликнете „Ми се допаѓа“ на ова мислење.

  За повеќе информации:
  http://forum.femina.mk/threads/Избор-на-добитници-и-доделување-на-производите.22674/
   
  На Yassie96, eloves, MacaLove и 162 други им се допаѓа ова.
 2. mime87

  mime87 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2010
  Пораки:
  3.956
  Допаѓања:
  6.941
  Пол:
  Женски
  gi sakaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam
   
  На EMoonlight, maleckomoe и girl-miri им се допаѓа ова.
 3. girl-miri

  girl-miri Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 октомври 2011
  Пораки:
  7.690
  Допаѓања:
  19.861
  Пол:
  Женски
  Potreben del za moeto lice,ova mi fali :)
   
 4. SuperGirl24

  SuperGirl24 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 март 2012
  Пораки:
  2.294
  Допаѓања:
  45.035
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  Јас ги имав овие туфери за вадење шминка од очи и ги зедов сосема случајно. Морам да признаам пријатно ме изненадија,убаво ја вадеа шминката и имаа пријатен мирис. Најбитно од се не ме печеа очите од нив,бидејки често ми се случува кога вадам шминка од одчи со крема некоја да ми се надразнат и да ми солзат многу.Овие се прилично мрснички знам на кутивчето пишуваше со витамин Е дека се и доволно е само едно туферче за двете очи да ја извади шминката. Од мене овие имаат еден огромен thumbs up. (y)(y)
   
  На Valerin и mims-89 им се допаѓа ова.
 5. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  26.953
  Допаѓања:
  175.684
  Пол:
  Женски
  I jas gi sakaaaaaaaaammm
   
 6. mila89

  mila89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2009
  Пораки:
  909
  Допаѓања:
  872
  Пол:
  Женски
  Gi nemam probano a bas sakam. Izgledaat kako super proizvodi
  Mnogu sakam da me izberat :party:
   
 7. Adi888

  Adi888 Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  6.152
  Допаѓања:
  22.909
  Пол:
  Женски
  Абе се сакам да пробам јас :D, никогаш не сум користела ваши производи, лабелово добро би ми дошло периодов, а и добро ќе е да ги пробам и другите :D
   
  На Valerin му/ѝ се допаѓа ова.
 8. nikiiii

  nikiiii Популарен член

  Се зачлени на:
  22 август 2013
  Пораки:
  1.370
  Допаѓања:
  942
  Ги немам пробано, сакам да ги пробам, особено привлечно ми изгледа лабелото за усни :inlove:
   
 9. Chimera

  Chimera Популарен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2013
  Пораки:
  855
  Допаѓања:
  1.145
  Ги користам веќе некое време, мислам дека имам пишувано за нив во Омилени продукти на месецот, прекрасни се, читав дека една позната блогерка ги користи и сакав да ги пробам, супер се, бев изненадена и нема да престанам да ги користам.
   
 10. Valerin

  Valerin Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  1.717
  Допаѓања:
  5.269
  Како би ми годел овој прекрасен производ. Мх мх :inlove:
   
 11. dm drogerie markt

  dm drogerie markt Истакнат член Верификуван профил

  Се зачлени на:
  6 ноември 2014
  Пораки:
  294
  Допаѓања:
  3.474
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.