Доделено Balea 6 во 1 тониран крем, 50 мл – 4 производи

Дискусија во 'dm drogerie markt' започната од dm drogerie markt, 13 декември 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. dm drogerie markt

  dm drogerie markt Истакнат член Верификуван профил

  Се зачлени на:
  6 ноември 2014
  Пораки:
  294
  Допаѓања:
  3.474
  Четири форумџики ќе добијат подарок:

  Balea 6 во 1 тониран крем, 50 мл

  Balea toniran krem, 6 vo 1.png

  Доколку би сакале да го добиете овој производ и да напишете рецензија, Ве молиме кликнете „Ми се допаѓа“ на ова мислење.

  За повеќе информации:
  http://forum.femina.mk/threads/Избор-на-добитници-и-доделување-на-производите.22674/
   
  На Annabeth, Amelia, Chicken.che и 153 други им се допаѓа ова.
 2. lattie

  lattie Популарен член

  Се зачлени на:
  28 јуни 2011
  Пораки:
  498
  Допаѓања:
  199
  Пол:
  Женски
  Совршено нешто за мојата кожа во зимскиов период. Било каде Балеа секаде:)
   
 3. Srce01

  Srce01 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 август 2012
  Пораки:
  125
  Допаѓања:
  22
  Место пудраа, користам BB creme, би сакала овие да ги пробам :)
   
 4. honey.bunny032

  honey.bunny032 Нов член

  Се зачлени на:
  15 мај 2014
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  A da ve prasam... Koga kje dodeluvate podaroci na srekjnite dobitnici i kade kje bidat objaveni istite? Pozz ^_^
   
 5. okcenzi

  okcenzi Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2012
  Пораки:
  3.522
  Допаѓања:
  9.514
  Ме интересира како ги бирате добитниците? Да не е како лото и овде. Јас да си пишам само. Инаку ги немам пробано овие производи.
   
 6. Mimi123

  Mimi123 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2010
  Пораки:
  1.015
  Допаѓања:
  1.184
  ^ според рандом.орг страна
   
 7. dm drogerie markt

  dm drogerie markt Истакнат член Верификуван профил

  Се зачлени на:
  6 ноември 2014
  Пораки:
  294
  Допаѓања:
  3.474
  На Spidy и koritsaki им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.