1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Доделено Balea Professional шампон за права и сјајна коса

Дискусија во 'dm drogerie markt' започната од dm drogerie markt, 8 декември 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. dm drogerie markt

  dm drogerie markt Истакнат член Верификуван профил

  Се зачлени на:
  6 ноември 2014
  Пораки:
  294
  Допаѓања:
  3.474
  На eloves, Mimi123, maleckomoe и 53 други им се допаѓа ова.
 2. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  11.210
  Допаѓања:
  56.803
  И ова сум го користела :) Почнав да шетам од тема на тема. Имам екстремно виткава коса и бев влезена во еден филм дека редовно ќе ја исправувам. Ја фенирав со еден штур фен после секое миење и многу лесно се исправуваше косата. Посебно оној балсамот како силиконски капки што е, ако видам нешто разлетано само си ставев капка или 2 на врвовите и одма сум мирна :)
   
  На Stam му/ѝ се допаѓа ова.
 3. mime87

  mime87 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2010
  Пораки:
  3.956
  Допаѓања:
  6.931
  Пол:
  Женски
  Od site proizvodi najmnogu sto sakam e da gi probam samponot i sprejot za prava kosa :)
   
 4. dm drogerie markt

  dm drogerie markt Истакнат член Верификуван профил

  Се зачлени на:
  6 ноември 2014
  Пораки:
  294
  Допаѓања:
  3.474
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.