1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Доделено Balea Professional Oil Repair масло за коса

Дискусија во 'dm drogerie markt' започната од dm drogerie markt, 7 декември 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. dm drogerie markt

  dm drogerie markt Истакнат член Верификуван профил

  Се зачлени на:
  6 ноември 2014
  Пораки:
  294
  Допаѓања:
  3.474
  На UnknownLadyDi, kelly.r, Elence93 и 105 други им се допаѓа ова.
 2. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  27.166
  Допаѓања:
  177.037
  Пол:
  Женски
  Ова го немам користено, но имам видувано луѓе како го купуваат, често. Би сакала да го добијам и да го пробам, зошто мојата коса е претежно сува и фали сјај. Јас не користам други препарати, освен масла за коса.
   
 3. Acisal

  Acisal Активен член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2014
  Пораки:
  297
  Допаѓања:
  165
  I jas go nemam koristeno ovoj proizvod dosega i bi sakala da go dobijam i da napisan recenzija za efektite od arganovoto maslo vrz mojata nezna kosa.
   
 4. girl-miri

  girl-miri Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 октомври 2011
  Пораки:
  7.698
  Допаѓања:
  19.875
  Пол:
  Женски
  Se se ama maslovo da go imama ke bide super :)
  Ete ajde sampon nemora de :)ama maslovo go sakam mnogu GO SAKAM!!!!.... :)
   
 5. mynameislove

  mynameislove Популарен член

  Се зачлени на:
  6 август 2013
  Пораки:
  1.477
  Допаѓања:
  12.620
  Ммм,баш би сакала да го пробам ова, се надевам е добро и ќе и го даде посакуваниот сјај на мојава коса :)
   
 6. Acisal

  Acisal Активен член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2014
  Пораки:
  297
  Допаѓања:
  165
  Mmmm, kolku suptilno, kolku mazno zvuci arganovoto maslo.
   
 7. Tumblr

  Tumblr Популарен член

  Се зачлени на:
  22 март 2013
  Пораки:
  434
  Допаѓања:
  992
  Пол:
  Женски
  Токму ова и треба на мојава оштетена коса,ептен би ми било по мерак маслово доколку го добијам и би сакала да напишам рецензија.
   
 8. PinkDramaQueen

  PinkDramaQueen Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2013
  Пораки:
  70
  Допаѓања:
  20
  Пол:
  Женски
  Ги имам користено шампонот и регенераторот од Балеа за сува и оштетена коса и се покажаа како доста ефикасни.Заедно со маслово би биле "свето тројство" за мојава коса :nod: :D
   
 9. jagodka.18

  jagodka.18 Популарен член

  Се зачлени на:
  21 март 2013
  Пораки:
  845
  Допаѓања:
  606
  Маслото би било совршенство за мојата коса, секоја коса треба да биде негувана, а посебно таа што е третирана со топлина :)
   
 10. simicka

  simicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  130
  Допаѓања:
  91
  одличен производ за овие зимни денови(y)
   
 11. t.i.n.k.e.r.b.e.l.l

  t.i.n.k.e.r.b.e.l.l Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јули 2011
  Пораки:
  466
  Допаѓања:
  335
  И јас го немам, ова користено, имам коса која е многу сува и многу брзо се оштетува, често ја кратам..... и никако да ја остваарам желбата за убава и долга коса!!! :(
   
 12. LittleChili

  LittleChili Популарен член

  Се зачлени на:
  29 мај 2013
  Пораки:
  507
  Допаѓања:
  2.213
  Баш пред некоја ден си реков дека треба да си купам масло. Досега никакво не сум користела, а имам виткана коса, и претежно ми е сува. Од производите на балеа го користам шампоните балеа професионал за виткана коса. Но во мојот град нема Дм маркет па затоа не ги имам многу производи пробано. Одлично би било и изненадувачки едно вакво новогодишно изненадување и конечно можам да го постигнам саканиот сјај на мојата долга коса со овај производ.
   
 13. doll.a

  doll.a Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2012
  Пораки:
  1.108
  Допаѓања:
  2.560
  Пол:
  Женски
  Не сум го корситела а баш би сакала да го пробам :)
   
 14. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.516
  Без масло за коса не се издржува ни зима ни лето :) Одличен производ за одржување на здрава коса :)
   
 15. EMA2

  EMA2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2013
  Пораки:
  167
  Допаѓања:
  33
  Многу би сакала да го имам маслово,имам убава бујна коса но врвовите ми се суви.Мислам дека би ми одоговарало,ако мозе да го добијам најсрекна ке сум :D:D(poolparty)
   
 16. dm drogerie markt

  dm drogerie markt Истакнат член Верификуван профил

  Се зачлени на:
  6 ноември 2014
  Пораки:
  294
  Допаѓања:
  3.474
  На Flower27, senza.parole, Doozy и 4 други им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.