1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Доделено Balea Trend It Up спреј за права коса

Дискусија во 'dm drogerie markt' започната од dm drogerie markt, 8 декември 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. dm drogerie markt

    dm drogerie markt Истакнат член Верификуван профил

    Се зачлени на:
    6 ноември 2014
    Пораки:
    294
    Допаѓања:
    3.475
    На maleckomoe, Devil99, Nati.P и 77 други им се допаѓа ова.
  2. buba4e89

    buba4e89 Форумски идол

    Се зачлени на:
    1 август 2012
    Пораки:
    27.169
    Допаѓања:
    177.062
    Пол:
    Женски
    И ова го немам пробано, но го имам тоа другото против горење на косата со фен и пегла и сум презадоволна. Можам лесно да се фенирам и пеглам без да мислам дали ја горам косата или не. И ова би сакала да го пробам,бидејќи јас имам права коса но само на врвовите ми се витка.
     
    На lovemme му/ѝ се допаѓа ова.
  3. mime87

    mime87 Популарен член

    Се зачлени на:
    1 октомври 2010
    Пораки:
    3.956
    Допаѓања:
    6.949
    Пол:
    Женски
    Sakam da go probam...:$
     
    На buba4e89 му/ѝ се допаѓа ова.
  4. kukla21

    kukla21 Мама Член на тимот

    Се зачлени на:
    4 август 2013
    Пораки:
    23.743
    Допаѓања:
    108.730
    Ова го имам пробано (како инсите други слични за термо заштита). Одлично е и цената му супер
     
  5. Acisal

    Acisal Активен член

    Се зачлени на:
    27 ноември 2014
    Пораки:
    297
    Допаѓања:
    165
    Mmm, mojata kosa bi bila vistinski izbor za Trend it up sprejot.
     
  6. mynameislove

    mynameislove Популарен член

    Се зачлени на:
    6 август 2013
    Пораки:
    1.480
    Допаѓања:
    12.625
    Ова би било одлично за мојата коса.. :)
     
  7. jagodka.18

    jagodka.18 Популарен член

    Се зачлени на:
    21 март 2013
    Пораки:
    846
    Допаѓања:
    607
    Навистина би сакала да го добијам овој спреј за коса, бидејќи мојата коса е природно виткана, јас ја третирам со пегла но во овие зимски денови таа и по пеглање повторно се витка, па се надевам дека овој производ би ми помогнал.
     
  8. Chocolate.me

    Chocolate.me Популарен член

    Се зачлени на:
    19 септември 2010
    Пораки:
    2.728
    Допаѓања:
    7.642
    Јас, искрено многу ретко ја отварам темава бидејќи не ни се трудам нешто да добијам, зашто знам дека тоа нема да се случи. Али, овој производ ми го привлече вниманието до тој степен што си ги тргнав слушалките од ушите, иако немаше никаква потреба : ) . Би сакала да го добијам овој произод, а дололку тоа не се случи би можеле ли да ми кажете каде да го најдам во Велес? Инаку јас имам природно виткана коса, прекршена да се изразам по правилно, па мислам дека ќе ми биде многу корисен. Барем на некое време нема да ја горам. :)
     
  9. doll.a

    doll.a Популарен член

    Се зачлени на:
    14 јануари 2012
    Пораки:
    1.265
    Допаѓања:
    3.081
    Пол:
    Женски
    Не го имам пробано и баш- би сакала да го пробам зошто цело време се мачам со мојава коса која после миење ми е секогаш прекршена :(
     
  10. Portishead

    Portishead Истакнат член

    Се зачлени на:
    30 октомври 2014
    Пораки:
    88
    Допаѓања:
    742
    Пол:
    Женски
    Отпрвин мислев да не пишувам ништо на овие теми затоа што не сметав дека токму јас ќе добијам нешто, но одлучив бар да се обидам. За разлика од другите производи, кои што сакам да им ги ’отстапам’ на форумџиките кои што навистина ќе имаат потреба од нив, и кои не сметам дека се баш за мојата коса, овој производ многу би ми помогнал. Истотака, не сакам да добијам подарок кој што нема да ми биде од корист, но сметам дека овој прозивод би ми бил. Косата ми е брановидна и мошне ’нескротлива’, колку и да се обидувам да ја исправам повторно ќе се прекрши и нема да го постигнам посакуваниот изглед, така да би сакала да му дадам шанса на спрејов. :)
     
  11. dm drogerie markt

    dm drogerie markt Истакнат член Верификуван профил

    Се зачлени на:
    6 ноември 2014
    Пораки:
    294
    Допаѓања:
    3.475
    На Lella и Anna-Banana им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.