1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Доделено Balea Trend It Up спреј за права коса

Дискусија во 'dm drogerie markt' започната од dm drogerie markt, 8 декември 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. dm drogerie markt

  dm drogerie markt Истакнат член Верификуван профил

  Се зачлени на:
  6 ноември 2014
  Пораки:
  294
  Допаѓања:
  3.474
  На maleckomoe, Devil99, Nati.P и 77 други им се допаѓа ова.
 2. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  20.406
  Допаѓања:
  133.783
  Пол:
  Женски
  И ова го немам пробано, но го имам тоа другото против горење на косата со фен и пегла и сум презадоволна. Можам лесно да се фенирам и пеглам без да мислам дали ја горам косата или не. И ова би сакала да го пробам,бидејќи јас имам права коса но само на врвовите ми се витка.
   
  На lovemme му/ѝ се допаѓа ова.
 3. mime87

  mime87 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2010
  Пораки:
  3.956
  Допаѓања:
  6.930
  Пол:
  Женски
  Sakam da go probam...:$
   
  На buba4e89 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. kukla21

  kukla21 Мама Член на тимот

  Се зачлени на:
  4 август 2013
  Пораки:
  23.563
  Допаѓања:
  108.004
  Ова го имам пробано (како инсите други слични за термо заштита). Одлично е и цената му супер
   
 5. Acisal

  Acisal Активен член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2014
  Пораки:
  297
  Допаѓања:
  165
  Mmm, mojata kosa bi bila vistinski izbor za Trend it up sprejot.
   
 6. mynameislove

  mynameislove Популарен член

  Се зачлени на:
  6 август 2013
  Пораки:
  1.477
  Допаѓања:
  12.575
  Ова би било одлично за мојата коса.. :)
   
 7. jagodka.18

  jagodka.18 Популарен член

  Се зачлени на:
  21 март 2013
  Пораки:
  844
  Допаѓања:
  606
  Навистина би сакала да го добијам овој спреј за коса, бидејќи мојата коса е природно виткана, јас ја третирам со пегла но во овие зимски денови таа и по пеглање повторно се витка, па се надевам дека овој производ би ми помогнал.
   
 8. Chocolate.me

  Chocolate.me Популарен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  2.728
  Допаѓања:
  7.636
  Јас, искрено многу ретко ја отварам темава бидејќи не ни се трудам нешто да добијам, зашто знам дека тоа нема да се случи. Али, овој производ ми го привлече вниманието до тој степен што си ги тргнав слушалките од ушите, иако немаше никаква потреба : ) . Би сакала да го добијам овој произод, а дололку тоа не се случи би можеле ли да ми кажете каде да го најдам во Велес? Инаку јас имам природно виткана коса, прекршена да се изразам по правилно, па мислам дека ќе ми биде многу корисен. Барем на некое време нема да ја горам. :)
   
 9. doll.a

  doll.a Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2012
  Пораки:
  619
  Допаѓања:
  322
  Пол:
  Женски
  Не го имам пробано и баш- би сакала да го пробам зошто цело време се мачам со мојава коса која после миење ми е секогаш прекршена :(
   
 10. Portishead

  Portishead Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2014
  Пораки:
  88
  Допаѓања:
  741
  Пол:
  Женски
  Отпрвин мислев да не пишувам ништо на овие теми затоа што не сметав дека токму јас ќе добијам нешто, но одлучив бар да се обидам. За разлика од другите производи, кои што сакам да им ги ’отстапам’ на форумџиките кои што навистина ќе имаат потреба од нив, и кои не сметам дека се баш за мојата коса, овој производ многу би ми помогнал. Истотака, не сакам да добијам подарок кој што нема да ми биде од корист, но сметам дека овој прозивод би ми бил. Косата ми е брановидна и мошне ’нескротлива’, колку и да се обидувам да ја исправам повторно ќе се прекрши и нема да го постигнам посакуваниот изглед, така да би сакала да му дадам шанса на спрејов. :)
   
 11. dm drogerie markt

  dm drogerie markt Истакнат член Верификуван профил

  Се зачлени на:
  6 ноември 2014
  Пораки:
  294
  Допаѓања:
  3.474
  На Lella и Anna-Banana им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.