1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

BARAM DEVOJKA

Дискусија во 'Канта' започната од aksios, 27 февруари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. aksios

  aksios Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2011
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  NAVISTINA OK TIP OD SKOPJE, BARA SERIOZNA DEVOJKA ZA DRUZENJE. IMAM 39 G, NE IZGLEDAM LOSO I RABOTAM SO VSS. AKO POSTOI NEKOJA DEVOJKA NA SAJTOV KOJA SAKA DA ZAPOZNAE NOV I KVALITETEN COVEK, NEKA SE JAVI NA


  Редактирано од модератор!
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.150
  КЛУЧ.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.