1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

baram vashe znaenje :)

Дискусија во 'Канта' започната од aleksandra.m23, 4 јуни 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. aleksandra.m23

  aleksandra.m23 Активен член

  Се зачлени на:
  8 октомври 2013
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  0
  Здраво ни треба вашата помош
  Имам другарка што има проблем.Таа имаше дечко и биле во врска 5 месеци,таа сватила дека веке не постојат никакви чуства во неа спрема него па прекинале со нивната врска.2 месеци разделени таа ретко го гледала и кога ке го видела не чуствувала ништо спрема него.Овој е 3тиот месец од кога се разделени и во неа се будат страшни чуства,чуствува нешто многу силно спрема него го сака повеке од се,од ден за ден се повеке расте нејзината љубов а тој незнае ништо...И сакавме да дознаеме дали бившиот и направил некоја љубовна магија за да му се врати и никогаш да не се разделат ако имате нешто слушнато за љубовни магии ве молиме пишете на форумот поздрав :)
   
 2. sweet-star

  sweet-star Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2012
  Пораки:
  1.524
  Допаѓања:
  1.736
  Пол:
  Женски
  Знам за таа магија, страшна е...нема враќање назад :(
   
 3. aleksandra.m23

  aleksandra.m23 Активен член

  Се зачлени на:
  8 октомври 2013
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  0
  исто така сакав да прашам дали постојат некои на форумов што некој нејзини блиски го имат ова доживеано љубов преку магија што неможат да се откажат од таа љубов
   
 4. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.852
  Пол:
  Женски
  Да, и за раскинување на магијата треба да прочиташ една библиотека во рок од 3 месеци, по можност природни науки, нешто од Британска литература и задолжително цел комплет од сликовниците што ни ги даваа во прво ;)
   
 5. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.890
  Пол:
  Женски
  Сериозно си девојче со она со магијата?Со 17 години,сеуште веруваш во магии?Јас во магија престанав да верувам кога имав 10 години.Девојката е ЗАЉУБЕНА во типот.Таа на момент помислила дека не е заљубена во него,но ете била,а не признавала.Не си признавала самата на себе си,па ни вас тоа не ви го признала.Треба таа да си зброува со типчето,во секој случај.Ако се сакаат сеуште,да си го вратат статусот „во врска“,под ИТНО.Ако не се здравје,ќе и помине „магијата“.
  Наједноставно кажано таа магија се вика ЉУБОВ!
   
 6. aleksandra.m23

  aleksandra.m23 Активен член

  Се зачлени на:
  8 октомври 2013
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  0
  па ни имат кажувано дека имала таква магија и дека многумина се оставале па се смирувале со помош на таа магија и ние само мислиме дали е тоа и какви се реакциите на таа магија
   
 7. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.904
 8. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.890
  Пол:
  Женски
  Океј епа,видиш магијата дејствувала :tmi: .Ако постоела,секако :fubar: :wasntme: .Ајде сега после многу перипетии те пак ќе се заедно,ХЕПИ ЕНД. :rock: :rock: :hai: :hai: :wasntme:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.