BDSM фетиш хард кор доминација

Дискусија во 'Секс' започната од XstrongerX, 3 август 2010.

 1. LoneWolfGuy

  LoneWolfGuy Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 август 2017
  Пораки:
  358
  Допаѓања:
  617
  Пол:
  Машки
  Да бидам доминира и да доминирам, и сето тоа наизменично, избалансирано како една борба на две различни сили оган и мраз во тој стил, секој да се бори да ја добие доминацијата над другиот.

  До сега само со една сум имал ваков секс, штета што заврши, оттогаш немам најдено иста или слична.
   
  На hunter26 и WildMk им се допаѓа ова.
 2. Robson

  Robson Активен член

  Се зачлени на:
  2 април 2019
  Пораки:
  86
  Допаѓања:
  164
  Пол:
  Машки
  У принцип сум switch..... Сакам кога ме доминира хард кор, со врзување, наредби, понижување, плукање, плескање и шамарње, golden shower, ruined и контролиран оргазам, дури и да не ми даде да свршам ама мозокот да ми го стимулира ...... Е после ова оди payback :devil:
   
  На Принцезичка1 и babysoul им се допаѓа ова.
 3. Alisa22

  Alisa22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2017
  Пораки:
  1.113
  Допаѓања:
  6.555
  Пол:
  Женски
  Многу сакам да ме доминира сакам хардкор секс и кога ме плеска по задникот додека не станам зар црвена и кога ме фаќа за врат и кога ме шамара :devil: а омилено ми е кога ке ми ги врзе рацете и неможам да контролирам :$
   
  На ku4ence, Desi1991k, Robson и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 4. hunter26

  hunter26 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 март 2015
  Пораки:
  88
  Допаѓања:
  185
  Пол:
  Машки
  Интересна е ваква акција, само да нема траги и последици после тоа :) Повремено може и со променети улоги во поглед на врзувањето на рацете :$
   
 5. Spiceyourlife

  Spiceyourlife Активен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2019
  Пораки:
  30
  Допаѓања:
  164
  Пол:
  Женски
  Interesno e i vozbudlivo BDSM ama vo soft forma..bitno i zavisno od partner za moznost da se opustis i uzivas vo istoto
   
  На LoneWolfGuy, Hristov и Prijatelot им се допаѓа ова.
 6. Mollami

  Mollami Активен член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2019
  Пораки:
  91
  Допаѓања:
  134
  Пол:
  Женски
  Retko se desava jas da bidam dominantna ama i zadovolstvo mi e da bidam i potcineta "dobra devojka", sakam da me vrzuva, da me lize, da me stiska, a ponekogas i da me masira po celo telo za poubavo opustanje, da me udira po zadnikot, da me kube i takoo daljee..se u odredena mera da bide ubavo a ne bolno hehe ;)
   
  На hunter26 и lolagerta им се допаѓа ова.