1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Be - Light

Дискусија во 'Диети' започната од T.I.P, 8 јули 2011.

 1. T.I.P

  T.I.P Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 март 2011
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  1
  што ке речете за новите капсули што ги рекламираат на топшоп be -light ?
   
 2. Extraordinary.girl

  Extraordinary.girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2010
  Пораки:
  293
  Допаѓања:
  421
  Дека премногу е иритирачки кога отвараш видео на јутјуб онака без везе и од нигде ти се појавуе прозорче "Слабејте со Be-Light" што ветува чудесно исчезнување на килограмите *POOFF* Мислам комерцијала на ниво |(

  Доста се хемии и дистрибутери по форумов, а општо и во денешницава.