1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

BearShare

Дискусија во 'Канта' започната од vikivlahovik, 28 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. vikivlahovik

  vikivlahovik Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 септември 2011
  Пораки:
  47
  Допаѓања:
  0
  што мислите BearShare има ли вируси?
   
 2. ana-banana

  ana-banana Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2011
  Пораки:
  1.277
  Допаѓања:
  751
  Пол:
  Женски
  Малку темава ми е смешна, ама нема врска :lol:
  Пред некои 2-3 години јас симнував песни преку BearShare и мојот компјутер не закачи ниту еден вирус. Сега повеќе не го користам. А тоа дали има или нема вируси сега незнам :D
   
 3. Arris

  Arris Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јули 2011
  Пораки:
  89
  Допаѓања:
  22
  И јас го користев пред некоја година, ама мене компјутерот толку ми се напуни со вируси што морав да го избришам и веќе не го користам :(
   
 4. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Има вируси. И јас го имам користено.
   
  На ludoto19 и Plavusa.17 им се допаѓа ова.
 5. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.456
  :^) леле и јас тоа само ко користам, за друго не знам... вируси :o , ете од кај вируси, ја се си мислам од
  поркиве е
  :D :rofl:
   
 6. pupi.girl

  pupi.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2011
  Пораки:
  4.464
  Допаѓања:
  7.832
  Пол:
  Женски
  Абе остај вирусите има многу запечени машки што си ставаат перверзни слики :x катастрофа, а вируси има колку сакаш :)
   
 7. crazyinlove19

  crazyinlove19 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  3.753
  Допаѓања:
  3.729
  Го користев пред неколку години интензивно, само од таму симнував песни. И што да ви кажам ,вируси безброј. Не го препорачувам воопшто. :|
   
 8. ane.bella

  ane.bella Форумски идол

  Се зачлени на:
  18 јуни 2011
  Пораки:
  3.192
  Допаѓања:
  25.595
  Пол:
  Женски
  bearsear и мене ми рекоја дека има многу вируси,е сега барам друга страна без вируси,па ке ве молам да ми кажете од каде можам да симнувам музика, од каде вие сметнувате песни
   
 9. Sienna

  Sienna Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 август 2011
  Пораки:
  83
  Допаѓања:
  25
  BearShare го користев 2-3 год,компјутерот ми се преполна со вируси...го однесов на формат,и ми предложија да ми дадат друга програма,бидејќи оваа добра е за наоѓање песни ама многу вируси има.. :)
   
 10. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.011
  Пол:
  Женски
  Од кога престанав да симнувам песни од BearSheare компјутеров е ок.
  Иако беше прекрасен пребарувач за песни.
   
 11. Nana19

  Nana19 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  2.141
  Допаѓања:
  2.752
  ја користам па кој знае.но денеска каде нема вируси ? :rofl:
   
 12. Kikka.C19.20

  Kikka.C19.20 Нов член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2013
  Пораки:
  212
  Допаѓања:
  22
  нема вируси само ги нема сите песни :^)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.