Belly Bandit

Дискусија во 'Бременост' започната од TheEkaterina, 22 јануари 2013.

 1. TheEkaterina

  TheEkaterina Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2013
  Пораки:
  345
  Допаѓања:
  331
  Колку што успеав да видам ваква тема немаше никаде отворена... па бидејќи постојано на фејсбук ми излегува за бели бандит појасите.. реков да прашам дали некој има искуство со овие појаси?

  Мене ми изгледаат примамливо.. би сакала да земам.. ама сакам да си прашам претходно :)))
  Јас никогаш сум немала стомак, сум дебела во бутовите... ама после бременоста не сакам да ми остани стомак.. се случува. Тетка ми е коска и кожа и пред бременоста и сега.. ама има стомак ко да е 5ти месец бремена. На мама.ламол пишува дека многу брзо се враќа стомакот во нормала и дека многу помагале кај оние жени кои се породени со царски рез.
  Скапични се, ама што знам...
   
  На Miss-HeLL му/ѝ се допаѓа ова.
 2. ancetupance

  ancetupance Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 август 2011
  Пораки:
  239
  Допаѓања:
  164
  и јас сум ги видела на фб и ама не знам која цена се?? А ако се навистина ефикасни па вреди да се вложи во нив
   
 3. TheEkaterina

  TheEkaterina Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2013
  Пораки:
  345
  Допаѓања:
  331
  Појасот кој се носи и за време на бременоста и после породувањето кошта 4499 денари.
  Јас ќе си купам... ништо не губам ако купам. :)
   
  На Miss-HeLL му/ѝ се допаѓа ова.