1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Bethany Mota (McBarbie07) Бетани Мота

Дискусија во 'Мода и стил' започната од summer-lover, 12 декември 2013.

 1. summer-lover

  summer-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2013
  Пораки:
  382
  Допаѓања:
  1.259
  Пол:
  Женски
  Сигурно сте чуле за Бетани Мота.Таа е позната на јутуб и објаавува мн. видеа.Изминатиов месец објави и своја модна колекција..
  http://www.youtube.com/channel/UCc6W7efUSkd9YYoxOnctlFg
  Има над 4.000.000 гледачи ,а исто така има и друг канал за влогови
  http://www.youtube.com/bethanyslife
  Па...што мислите за неа?Кое видео ви е омилено?И објавете ја најомилената комбинација од нејзината колекција. :*
  Aко има иста тема клуч :|
   

  Прикачени фајлови:

  • ff.jpg
   ff.jpg
   Големина на фајлот:
   65,7 KB
   Прегледи:
   1.021
  На RiRii и LittlePinky им се допаѓа ова.
 2. Teaxde

  Teaxde Нов член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2013
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  1
  Ах ја обожавам преубава е и има преубави облеки*----* незнам како после секое видео не ја изгорува косата мислам само ја пегла и пак и е преубава :С..
   
  На BestFriends.99 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.354
  Допаѓања:
  8.477
   

  Прикачени фајлови:

  На LittlePinky му/ѝ се допаѓа ова.
 4. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.354
  Допаѓања:
  8.477
   

  Прикачени фајлови:

 5. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.354
  Допаѓања:
  8.477
   

  Прикачени фајлови:

 6. Veki4kaa

  Veki4kaa Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 јануари 2012
  Пораки:
  5.072
  Допаѓања:
  17.213
  Пол:
  Женски
  мене ми е пак лигава многу :| |(
   
  На Sanjichka007 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Jenniffer

  Jenniffer Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2013
  Пораки:
  2.375
  Допаѓања:
  7.415
  Пол:
  Женски
  Ја обожавам, омилена ми е после Jenna Marbles а сепак тие две не се споредуваат. :)
  Прекрасна е, има стил, добар глас и видеата и се многу убаво направени.
  Секоја чест за девојчето, си се прослави.
  И го гледал некој првото видео? Колку е само изменета, секако да позитивен начин.
  И нема видео коа не сум го гледала, се радувам и скокам како мало дете кога видам ново видео.

  И сега си има своја модна линија, браво! :clap:

  [​IMG]
   
 8. Alegriaa

  Alegriaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 декември 2011
  Пораки:
  335
  Допаѓања:
  260
  Пол:
  Женски
  Ја обожавам . И многу ми е убаво што е опуштена пред камера, кога се снима и знае да се насмее да објаснува некоја сосем трета случка а не како некои како да рецитираам само...
   
 9. RockNroLLGirL

  RockNroLLGirL Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2014
  Пораки:
  1.577
  Допаѓања:
  5.706
  Пол:
  Женски
  Ја обожавам нејзе ... Најомилени видеа ми се нејзините. Почнав да ја гледам пред неколку месеци . Многу убави видеа има .
  од јутуб ОП славна личност
  Секоја чест си заслужи ..

  и многу убави работи има во својата колекција од aeropostale <3 имам купено неколку работи и многу се квалитетни хеланките и блузите , а и добро изгледаат
   
 10. CutieWithABeauty

  CutieWithABeauty Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2014
  Пораки:
  1.075
  Допаѓања:
  1.248
  Пол:
  Женски
  Ја обожавам,ги гледам нејзините видеа и многу се убави,нејиниот стил е прекрасен :rock:
  Еден од нејзините најголеми фанови :D :clap:
   
 11. the-girl1

  the-girl1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2012
  Пораки:
  1.297
  Допаѓања:
  664
 12. Belieber163

  Belieber163 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 август 2011
  Пораки:
  373
  Допаѓања:
  444
  [​IMG]
  Толку е природна во видеата и толку убаво зборува што неможеш да не ја сакаш.... Редовно и ги гледам видеата и многуу се радувам кога ќе објави ново. Фајврит Јутјубер евр :inlove: :inlove: :inlove:
   
 13. blosson

  blosson Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јули 2011
  Пораки:
  384
  Допаѓања:
  263
  Пол:
  Женски
  Ја обожавам секогаш е уникатна преубаво се облекува, оригинална е и каналот и го следам и на инстаграм и на твитер мнгоуу ја сакаамм <3
   
 14. Ultimate.Shopper

  Ultimate.Shopper Популарен член

  Се зачлени на:
  31 март 2014
  Пораки:
  350
  Допаѓања:
  380
  Мојата омиленаааааа! :inlove:
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  [​IMG]
   
 15. Ultimate.Shopper

  Ultimate.Shopper Популарен член

  Се зачлени на:
  31 март 2014
  Пораки:
  350
  Допаѓања:
  380
  Не ми стаса во претходното. :|
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  :inlove:
   
  На BestFriends.99 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. BestFriends.99

  BestFriends.99 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2014
  Пораки:
  195
  Допаѓања:
  441
  Пол:
  Женски
  Срцка е :) :*
   

  Прикачени фајлови:

 17. XstrongerX

  XstrongerX Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  1.714
  Допаѓања:
  5.086
  Пол:
  Женски
  Језиво хиперактивно среќна. И лигава, многу лигава. Сите нејзини видеа ми се презентација од типот what you poor people will never ever have. Модна линија ? Очекувано, ај да видам што има уникатно |( .
   
  На 1209, clock.pot и Cvetetto им се допаѓа ова.
 18. CutieWithABeauty

  CutieWithABeauty Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2014
  Пораки:
  1.075
  Допаѓања:
  1.248
  Пол:
  Женски
  Искрено да ви кажам ја обожавам :inlove:
  Ама во последно време нејзините фанови почнаја да објавуваат видеа во кои кажуваат дека се победници на нејзините раздавања (GIVEAWAY)..и кажуваат дека поминале веќе 6 месеци а тие сеуште не ги добиле наградите..баш гледав едно видео пред 1 месец ама сега неможам да го најдам..во суштина јас гледав 1 ама имаше уште еден куп такви видеа.. :|
  Ако ова е вистина тогаш Бетани навистина треба да има срам..благодарение на нејзините фанови таа е она што е сега..аа таа на ваков начин им враќа :x :worried:
   
 19. x-MajaEsposito-x

  x-MajaEsposito-x Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2013
  Пораки:
  1.731
  Допаѓања:
  3.498
  Пол:
  Женски
  Прекрасна е :inlove:
  Нема видео кое не сум го гледала ;)
   
 20. DarkAngelOfLove

  DarkAngelOfLove Активен член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2014
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  9
  Malce mi e ligava i mora da priznaam deka malce sum i ljubomorna tolku mlada a milioni pravi :$
  devojcheto e pametno i imame sicen stil na oblekuvanje i toa mi se dopagja kaj nea