1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Big Time Rush (Биг Тајм Раш)

Дискусија во 'Групи и изведувачи' започната од Jessie-J, 29 март 2012.

 1. Jessie-J

  Jessie-J Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 март 2012
  Пораки:
  210
  Допаѓања:
  61
  Здраво! Мислам дека нема ваква тема, а ако има слободно избришете ја :) !

  Биг Тајм Раш се група од 4 момци кои пеат неверојатно, затрескана сум во нив :D

  Членови се:
  Kendall Schmidt
  James Maslow
  Carlos Pena
  Logan Henderson

  Имаат и своја емисија која се имитува на nickelodeon(никалоудиан) јас сите епизоди ги имам гледано значи момците се закон, преубаво пеат и преубави се :$ Ако имате Макс ТВ ќе можете да ја гледате серијата. Нешто повеќе за нив имате на Википедија а ако имате некое прашање слободно прашајте :)

  Еве неколку песни од нив:
  http://www.youtube.com/watch?v=2k-BxdNKtzE
  http://www.youtube.com/watch?v=koUpqQRkJis&feature=relmfu
  http://www.youtube.com/watch?v=R9cDZq4AFnk&feature=relmfu
  http://www.youtube.com/watch?v=5JQYd3jEkBM

  ЛОГАН МИ Е НАЈУБАВ :inlove: !
   
 2. loveme-4ever

  loveme-4ever Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 декември 2011
  Пораки:
  97
  Допаѓања:
  14
  Пол:
  Женски
  И јас во последно време сум многу опседната со нив :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:
  И мене ми е најубав Логан :inlove: :inlove:
   
 3. ku4ence

  ku4ence Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2013
  Пораки:
  883
  Допаѓања:
  1.753
  Пол:
  Женски
  По име не ги знам дечките, само оној Лорган и најубав е од сите таму!!! :$ Инаку оваа ми е најубава песна од нив http://www.youtube.com/watch?v=Ezo_Hs7t13c секогаш ја слушам ;)
   
 4. Stefani999

  Stefani999 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 февруари 2012
  Пораки:
  702
  Допаѓања:
  601
  И јас прв пат ги видов на nickelodeon.....ми се бендисаа...........спрема 1D се ногу поарни........Не сум по таква музика ама добри се :)
  http://www.youtube.com/watch?v=s-JLyisbyWE
  Добра песничка :D
   
  На Kristina.R му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Kristina.R

  Kristina.R Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 декември 2012
  Пораки:
  317
  Допаѓања:
  65
  Пол:
  Машки
  Сите се многу срцки :inlove: ептен ги сакам :* омилен ми е Логан и Џејмс :D
   
 6. Anisijaf

  Anisijaf Активен член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2012
  Пораки:
  67
  Допаѓања:
  15
  е ај сеа да видите каков е Џејмс,колкави мускули,Карлос се ожени за девојчето од Спај Кидс,Кендал има издадено албум,а само за Логан не знам xD