1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Bioeliksir козметика

Дискусија во 'Лице' започната од Lina2031, 27 октомври 2015.

 1. Lina2031

  Lina2031 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2014
  Пораки:
  105
  Допаѓања:
  89
  Пол:
  Женски
  Имам огромен проблем со кожата на лицето долго време и имам пробано еден куп козметички производи за отсранување на акни црвенило од лице итн. Којзнае колку имам потрошено на секакви креми и препарати .. Последно нешто што ми препорачаа е крема од Bioeliksir која помагала за сите видови на кожни болести. Ја земав, денес ми е прв ден како ја користам па да видиме резултати. Дали некој од вас ги има користено производите на Bioeliksir? Колку се делотворни? Споделете искуства, навистина ќе ми значи.

  Ова е српска козметика која има претставништва во Македонија, Босна и Хрватска. Сликите кои ги имаат објавено и коментарите кои ги читам стварно покажуваат резултати но нели за секој индивидуално е, па да видиме ..
  Да се надеваме на добар исход :)

  [​IMG]