Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

biseksualnost

Дискусија во 'Канта' започната од srcka-22, 24 јуни 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. srcka-22

  srcka-22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 март 2011
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  1
  многу ме интересира оваа тема па сакав да ја споделам со вас
   
 2. srcka-22

  srcka-22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 март 2011
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  1
  ајде сите сто ве интересира да ја разрешиме дилемета тука на денешно време веке се поцесто с езборуваа на оваа тема светов стана цел испревртен и веке ме фака страф :(
   
 3. Anely

  Anely Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 април 2011
  Пораки:
  788
  Допаѓања:
  225
  Па незнам што има тука да се разрешува или пак да те фаќа страв.
  Бисексуалци си сакаат машки и женски и готово.
   
 4. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.348
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.