1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Blabla

Дискусија во 'Канта' започната од Mathodman, 23 април 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Mathodman

  Mathodman Нов член

  Се зачлени на:
  20 април 2016
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Dali steti na kosata sekojdevno mienje?
   
 2. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  11.423
  Допаѓања:
  170.542
  Пол:
  Женски
  Bla bla bla...што мислиш ти? Хаха
   
  На cresa-jagoda, JustFun и sjdgo им се допаѓа ова.
 3. Strumka22

  Strumka22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јули 2013
  Пораки:
  894
  Допаѓања:
  2.441
  Пол:
  Женски
  Да, повеќе отколку што можеш да замислиш. За косата е најдобро да се мие едаш неделно и поретко ама за жал таков луксуз не можеме да си дозволиме.
   
 4. s1a1n1d1r1a1

  s1a1n1d1r1a1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 октомври 2010
  Пораки:
  1.685
  Допаѓања:
  14.357
  Пол:
  Женски
  Имаш соодветни теми за коса нема потреба од нови теми отворање.
  Веќе одма зачлени се и ајде нешто колку да се праша теми отварај....
   
  На Osamenadevojka1, cresa-jagoda, Dust и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 5. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  11.423
  Допаѓања:
  170.542
  Пол:
  Женски
  Па барем наслов да имаше хахахах
   
  На cresa-jagoda, kim.k и s1a1n1d1r1a1 им се допаѓа ова.
 6. Feminka22

  Feminka22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  12.959
  Допаѓања:
  40.770
  Пол:
  Женски
  Da go smenese nekoj naslovot?Devojce ima mnogu temi za kosa,procackaj niz forumot ke najdes:) Inaku da se vratam na temata.Da,steti.Taka poveke ke sed mrsi.Dokolkuimas kratka kosa do pod usi ne bi stetelo.Bar taka procitav.Treba da se navikne kosata da otstoi nemiena 4/5 dena i poretko se mrsi.Jas taka pravam i veke kosata mi se navikna.Na 3/4ot den od banjanjeto se mrsi..
   
 7. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  12.507
  Допаѓања:
  72.289
  Пол:
  Женски
  Јао што прочитав...
  Да, штети, најдобро е на 3 дена да се мие.
   
 8. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  27.166
  Допаѓања:
  177.029
  Пол:
  Женски
  Јас па помислив некоја тема за разговор.
  Ама не дочитав убаво кога отворив мислев постои шампон за коса Бла бла.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.