1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Blog povrzan so modata

Дискусија во 'Канта' започната од sercee, 13 јули 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. sercee

  sercee Активен член

  Се зачлени на:
  9 август 2012
  Пораки:
  70
  Допаѓања:
  25
  Edno vereme bese aktuelna ovaja tema ..neznam zosto ja zatvorile :)
  Dosta bese interesna bidejce blogerkite i jas kako blogerka ne mn aktivna gi iskazuvavme svoite kombinaci,izrabotki i slicni raboti...
  Ajde povtorno da zaponeme pa da vdime kolku ne ima..
  Patem sakav da prasam dali ima nekoj da mi pomogne vo vrska so sreduvane na blogot posto sum na google +, pa nemozam mn da go rakovodam...
  Zato i ja barav predhono otvorenata tema no vece e zaklucena ...dali ima nekoj za pomos :) :D
   
 2. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.148
  Штом претходната тема била затворена значи имало причина за тоа... ;)
  И мислам дека повторно ќе се отвори откако ќе се исчисти од офф-топици.
   
 3. sercee

  sercee Активен член

  Се зачлени на:
  9 август 2012
  Пораки:
  70
  Допаѓања:
  25

  Mozebi imalo ...Nemav kade da go postavam prasanevo a mi treba pomos...Zato i ja otvori..
  A ubavo i da se stavaat postovite :D
   
  На tea4e му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Ecka1999

  Ecka1999 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2016
  Пораки:
  107
  Допаѓања:
  406
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.