1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Blok

Дискусија во 'Канта' започната од maci55, 31 август 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. maci55

  maci55 Активен член

  Се зачлени на:
  30 август 2013
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  ve molam kazete mi kako da si go blokiram profilov bidejki se kaam sto voopsto go napraviv :devil:
   
 2. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.891
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.