1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Bloodline (Netflix)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од LitttleRNBPrincess, 17 јуни 2018.

 1. LitttleRNBPrincess

  LitttleRNBPrincess Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2011
  Пораки:
  795
  Допаѓања:
  950
  Пол:
  Женски
  [​IMG]

  Драматична серија и трилер. Мислам дека ќе ви се допадне.

  "Крвна линија" е драматичен трилер кој ги истражува демоните кои демнат под површината на современото американско семејство. Rayburns се трудољубиви столбови на нивната заедница на Флорида Кис, но нивното минато содржи темни тајни за кои се надеваат дека ќе останат закопани. Параноја и недоверба се градат како лаги, а сојузите се разнишани и се случува незамислив криминал. Поранешниот хармоничен однос на тесно поврзаните семејства се влошува, а добрите луѓе се принудени да размислуваат да прават многу лоши работи.